Otomobil kullanamadığı için kardeşini öldürdü

Adana'da bir kişi, otomobil kullanamadığı gerekçesiyle ağabeyi tarafından öldürüldü.

Haberler - Anadolu Ajansı 13.09.2016 - 12:14

Otomobil kullanamadığı için kardeşini öldürdü

Adana'nın merkez Seyhan ilçesinde, otomobili süremediği için tartıştığı kardeşini öldürdüğü iddia edilen ağabey tutuklandı.

Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Meydan Mahallesi Kıbrıs Caddesi'ndeki bıçaklı kavgada Murat Ağırman'ın (37) öldürülmesine ilişkin soruşturmada maktulün ağabeyleri Cengiz (41) ve Cemal Ağırman'ı (39) gözaltına aldı.

Zanlıların ifadelerini alan polis ekipleri, Murat Ağırman'ın kanser olan ve hastalığı nedeniyle bir süre önce cezaevinden tahliye edilen Cengiz Ağırman tarafından, kendisine ait otomobili "stop ettirdiği" için çıkan tartışma sonucu öldürüldüğünü tespit etti.

Cinayet Büro Amirliğindeki işlemleri tamamlanan 2 ağabey, Adana Adli Tıp Biriminde sağlık kontrolünden geçirildi. Bu arada, zanlılardan Cemal Ağırman'ın adli tıp birimine getirilişi sırasında ağladığı görüldü.

İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlılardan Cengiz Ağırman tutuklandı, Cemal Ağırman ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Murat Ağırman, 11 Eylül'de, tartıştığı 2 kişi tarafından bıçakla yaranmış, kaldırıldığı Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybetmişti.

Sayfa Yükleniyor...