Patrick Wolf konseri ertelendi!

18. İstanbul Caz Festivali kapsamında bu akşam gerçekleşmesi planlanan Patrick Wolf konseri ertelendi.

Patrick Wolf konseri ertelendi!

Patrick Wolf’un bu akşam gerçekleşmesi planlanan İstanbul konseri, sanatçının pasaportuyla ilgili bir sorun nedeniyle ertelendi. İKSV’den yapılan açıklama şöyle:

''18. İstanbul Caz Festivali kapsamında 14 Temmuz Perşembe akşamı saat 21.30’da İstanbul Modern’de gerçekleştirileceği duyurulan Patrick Wolf konseri, sanatçının pasaportunun ciddi şekilde hasarlı oluşu nedeniyle İstanbul uçağına binememesinden ötürü bir gün ertelendi. Patrick Wolf konseri 15 Temmuz Cuma gecesi saat 21.00’de İstanbul Modern’de gerçekleştirilecek. Kapıların saat 20.00’de açılacağı gecede Patrick Wolf konserinden önce Radyo Eksen DJ’lerinden Güven Yıldız’ın seçkisi dinlenebilecek.

14 Temmuz 2011 tarihli biletleri, 15 Temmuz Cuma gecesi gerçekleştirilecek konser için de geçerli olacak. Tarih değişikliği nedeniyle biletlerini iade etmek isteyen izleyicilerse, 19 Haziran Salı akşamı saat 18.00’e kadar biletleriyle birlikte satın alımı gerçekleştirdikleri gişeye (İKSV’den alanlar İKSV merkezine, Biletix’ten alanlar herhangi bir Biletix satış noktasına) başvurabilir. Konser saatinden sonra yapılacak iadeler için biletin kesilmemiş olması gerekmektedir.''

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...