Rus aktör Turchinskiy Kuşadası'na geldi

Rusya'nın dünyaca ünlü aktörü Vladimir Turchinskiy, dizi çekimi için Kuşadası'na geldi.

Anadolu Ajansı 05.08.2009 - 17:57

Rusya'da 2009 yılının en ünlü 50 kişisi arasında gösterilen, birçok filmde başrol oynayan, bilgisayar ve Playstation oyunlarında yüzü kullanılan Rus Aktör Vladimir Turchinskiy, dizi çekimleri için geldiği bir haftalık Kuşadası çalışmalarını uzatma kararı aldı.

Kuşadası'nı çok sevdiğini belirten ünlü aktör, Kuşadası'nın kendisine uğurlu geldiğini söyledi. Aqua Fantasy tesislerinde çekimleri süren, Rusya'nın en çok izlenen ve Mario Rizano'nun yönettiği dizi ''Yeralash''ta 35 çocuğun koruması rolünü oynayan ünlü aktör, Kuşadası'nda bulunduğu sırada çok önemli bir yönetmenden film teklifi aldığını belirterek, şunları söyledi: ''Bugün film teklifi aldım. Moskova'da olmadığım için hemen sonuçlandıramadım. Ancak çok güzel bir film olacağına inanıyorum. Bu filmde ilk defa kötü adam rolünü oynayacağım. Deneyimlerim kötü rollerdekilerin insanların hafızalarında daha fazla yer aldığını gösteriyor. Bugüne kadar 35 filmde yer aldım. İlk defa bir kötü roldeyim. Bir sanatçı olarak filme ve senaryoya kendimden bir şeyler katmaya çalıştım hep. Bu filmin de çok izleneceğine inanıyorum.''

Rusya basın yayın organlarının yayınladığı ''Rusya'nın en ünlü 50 ismi'' arasında gösterildiğini söyleyen Rus aktör, ''Marka haline gelen isimler ne yaparlarsa yapsınlar tutulur. Mesela Sylvester Stallone'nin son filmi Rocky çok iyi film olmamasına rağmen Amerika'da çok iyi satış yaptı. Çünkü Stallone bir markaydı ve reklamı iyi yapıldı. Artık ne filmi çevirirse çevirsin izlenecektir'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...