Sadece 30 kişi sahip olacak!

Gün itibarıyla 'dünyanın en ince laptopu' ünvanını alan Dell Adamo XPS'ten Türkiye'ye sadece 30 adet getiriliyor.

22.09.2010 - 14:46

Sadece 30 kişi sahip olacak!

Dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı Dell Adamo XPS, Türkiye'de de piyasaya sürülüyor. Ancak 5,499 TL'lik fiyat etiketi bulunan şık ürüne sadece 30 kişi sahip olabilecek.

Dell Adamo XPS yalnızca 9.9 milimetrelik inceliği ve etkileyici tasarımıyla dikkat çekiyor. Yalnızca bir parmak hareketiyle açılan incecik bilgisayara o kadar donanımın nasıl sığdırıldığı da ayrı bir merak ve beğeni konusu.

Lüks sınıfında konumlandırılan ve sınırlı sayıda üretilen Adamo XPS, siyah, mücevher kutusu şeklindeki paketin içindeki kumaşla sarmalanmış olarak geliyor.

“Dell çok ünlü tasarımcılarla ve konusunda uzman mühendislerle aslında koleksiyonerler için de çok özel bir ürün olan Adamo XPS’i üretti. Lüksün ve zarafetin bir bilgisayara kattığı ilhamı Dell Adamo XPS’te yakalamak mümkün” diyen Dell Türkiye Tüketici Ürünlerinden Sorumlu Ülke Müdürü Gülfem Çakmakçı, farklı bir tarzı arayanların Adamo XPS ile stillerini tamamlayacaklarının altını çizdi.

“Tüm dünyada çok sınırlı adet üretilen Dell Adamo XPS, seçkin tasarımı ve zerafetiyle Türkiye’de yalnızca 30 şanslı kişinin olacak” diyen Çakmakçı, ürünün Eylül ayından itibaren Media Markt mağazalarında satışa çıkarıldığını söyledi.

Yeni bir ürün grubunun amiral gemisi olarak geliştirilen Adamo'nun aynı zamanda en çok talep edilen teknolojileri de bünyesinde barındırdığı belirtiliyor.

Dell Adamo XPS'in genel özellikleri şöyle:

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...