Sadri Alışık Tiyatrosu perdesini açıyor

Sadri Alışık Tiyatrosu yeni sezon için perdelerini açıyor.

Haberler 16.10.2014 - 17:29

Sadri Alışık Tiyatrosu perdesini açıyor

Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu, seyircinin yoğun isteğiyle 3 sezondur sahnelenen ve büyük ilgi gören “Yatak Odası Diyalogları” ile 18 Ekim’de CKM de perde açıyor. Songül Öden ve Levent Ülgen’in başrollerini paylaştığı “Kafkas Tebeşir Dairesi” oyunu da 22 Ekim’de perdelerini Kozzy de açacak.

Biletlerin Biletix gişelerinden temin edilebileceği Çolpan İlhan &Sadri Alışık Tiyatrosu oyun Repertuarı ve programı ile ilgili bilgiye www.sakm.net adresinden ulaşabilirsiniz.

“Yatak Odası Diyalogları”

Birol Güven’in aynı adlı kitabından tiyatro sahnesine uyarlanan ve Galip Erdal’ın yönetmenliğini yaptığı oyun, yoğun istek üzerine 3. Sezon da yine tiyatro severlerle buluşmaya devam ediyor. Başrollerini Levent Ülgen ve Goncagül Sunar’ın oynadığı “Yatak Odası Diyalogları” ;

"YATAK ODASI DİYALOGLARI" EYLÜL - EKİM - KASIM PROGRAMI

18 EKİM CUMARTESİ CADDEBOSTAN K.M. 20:30

27 EKİM PAZARTESİ SABANCI ÜNİVERSİTESİ 20:00

2 KASIM PAZAR ZORLU CENTER PSM 16:00

6 KASIM PERŞEMBE KOZZY K.M. 20:30

9 KASIM PAZAR ZORLU CENTER PSM 16:00

12 KASIM ÇARŞAMBA ATAKÖY YUNUS EMRE K.M 20:30

16 KASIM PAZAR ZORLU CENTER PSM 16:00

23 KASIM PAZAR ZORLU CENTER PSM 16:00

5 - 6 ARALIK KIBRIS -TURNE

‘‘ Kafkas Tebeşir Dairesi’’

Geçen sezonun en iddialı müzikli oyunu olarak gösterilen ve sanatseverlerin büyük beğenisini kazanan SAKM Birim Sahne oyunu Kafkas Tebeşir Dairesi oyunu sezonu açıyor. Songül Öden ve Levent Ülgen'in başrolde olduğu oyun yeni sezonda da sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor. Yönetmenliğini Barış Erdenk'in yaptığı, koreografisini Sibel Erdenk'in üstlendiği, Çevirisini Yılmaz Onay'ın yaptığı, müzikleri Paul Dessau ya ait olan oyun 18 kişilik oyuncu ve müzisyen kadrosuyla dikkat çekerken 'Bir Çocuğu Doğuran mı annesidir yoksa onu yetiştiren mi?' sorusunun cevabını sorguluyor.

"KAFKAS TEBEŞİR DAİRESİ" EYLÜL – EKİM -KASIM PROGRAMI

22 EKİM ÇARŞAMBA KOZYATAĞI K.M 20:30

1 KASIM CUMARTESİ ZORLU CENTER PSM 20:30

8 KASIM CUMARTESİ ZORLU CENTER PSM 20:30

15 KASIM CUMARTESİ ZORLU CENTER PSM 20:30

22 KASIM CUMARTESİ ZORLU CENTER PSM 20:30

29 KASIM CUMARTESİ BİLECİK

“Guguk Kuşu”

Beyaz perdenin kült filmleri arasında yer alan, Ken Kesey’in “Guguk Kuşu” adlı eserini Şakir Gürzumar yönetimde tiyatro sahnesine koymaya hazırlanan Çolpan İlhan &Sadri Alışık Tiyatrosu, oyun provalarına başladı. Henüz kadrosu açıklanmayan ve sürpriz isimlerden oluşan oyun prömiyerinin 13 Aralık’ta yapılması planlanıyor.

"GUGUK KUŞU" ARALIK PROGRAMI

13 ARALIK CUMARTESİ ZORLU CENTER PSM 20:30

17 ARALIK ÇARŞAMBA ATAKÖY YUNUS EMRE K.M. 20:30

20 ARALIK CUMARTESİ ZORLU CENTER PSM 20:30

27 ARALIK CUMARTESİ ZORLU CENTER PSM 20:30

“Ayrılık”

Geçen sezon sanatseverler tarafından büyük beğeniyle izlenen, İbrahim Kendirci ve Ezgi Eyüboğlu’nun rol aldığı, Behiç Ak’ın yazdığı ve Gökçer Genç’in yönettiği “Ayrılık” adlı oyun da yine Kasım ayı itibariyle sanatseverlerle buluşmaya devam edecek.

"AYRILIK" EYLÜL - EKİM – KASIM PROGRAMI

8 KASIM CUMARTESİ AKATLAR K.M. 20:30

15 KASIM CUMARTESİ AKATLAR K.M. 20:30

22 KASIM CUMARTESİ AKATLAR K.M. 20:30

28 KASIM CUMA ANKARA 20:00

SAKM “Alternatif Sahne”; “MARKET”

“MARKET”

Her sezon olduğu gibi yeni sezonda da birçok farklı oyun ile sanatseverlerle buluşacak olan Çolpan İlhan-Sadri Alışık Tiyatrosunda Alternatif Sahne bünyesinde sahnelenecek Market'' oyunu provaları bütün hızıyla sürüyor. Gökhan Erarslan'ın yazıp yönettiği oyun 24 Ekim Cuma günü Çolpan İlhan Oda Tiyatrosunda seyirci ile buluşacak.

İzledikleri bir filmden etkilenerek hiç tanımadıkları sekiz insanı soğukkanlılıkla öldüren üç katil. Bir benzin istasyonunun marketinde başlayan tuhaf bir hesaplaşma ve sorgu… Sadri Alışık Tiyatrosu’nun yeni sezon alternatif sahne oyunu Market, farklı kurgusu ve yalın anlatımı yeni-gerçekçi, sıra dışı bir eser…

"MARKET" KASIM PROGRAMI

7 KASIM CUMA ÇOLPAN İLHAN ODA TİYATROSU 20:30

14 KASIM CUMA ÇOLPAN İLHAN ODA TİYATROSU 20:30

21 KASIM CUMA ÇOLPAN İLHAN ODA TİYATROSU 20:30

28 KASIM CUMA ÇOLPAN İLHAN ODA TİYATROSU 20:30

SAKM “Alternatif Sahne; “BİR KADINI ÖLDÜRMEK”

Ayrıca Gönül Kıvılcım’ın yazdığı Nihat Alptekin’in yönettiği kadına şiddet temalı “Bir Kadını Öldürmek” adlı oyun Ekim ayı itibariyle sanatseverlerle buluşacak.

Çocuk Oyunu ; “La Fonten Orman Mahkemesi’nde”;

Bosh Çevre Çocuk Tiyatrosu’nun katkılarıyla sahnelenen “La Fonten Orman Mahkemesi’ oyunu yine bu yıl da tüm ’yi kapsayan bir turne ile çocuklarla buluşacak.

Sayfa Yükleniyor...