Samsung'un Android ordusu büyüyor

Sosyal medya iletişimine özel önem verilen Galaxy 3 ve 5 modelleri Temmuz'da Türkiye'de.

Samsung'un Android ordusu büyüyor

Sosyal iletişime ağırlık veren Samsung Galaxy 3 ve 5 modelleri, Temmuz’da Avrupa’da, ve bu arada ’de, piyasaya sürülecek. Firma, gençlerin hedefleyen telefonların sosyal ağ seçenekleriyle popüler olacağı iddiasında.


Galaxy serisinin pazardaki en iyi multimedya ve sosyal ağ gücü sunduğu belirtilen firma bülteninde, Facebook, MySpace ve Twitter iletişiminin tek bir platform üzerinden kolaylıkla yönetilebildiği vurgulanıyor.

Android 2.1 işlet,im sistemi bulunan Galaxy 3’te sesli Google arama, Google Maps, Gmail, YouTube, Google Talk ve Android Market gibi bütün Google servisleri kullanıcılara sunuluyor.

Galaxy 5’te bulunan Sosyal Merkez (Social Hub) özelliği, kullanıcıların sosyal ağ, e-mail ve arkadaş bilgilerini bir araya getirerek, tek bir rehber listesi oluşturmalarını sağlıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar tek bir ekranda bütün güncellemeleri yapabiliyor ve arkadaşlarıyla istedikleri kanaldan iletişime geçebiliyor. Android Market’in kullanıcılara sunduğu zengin uygulama seçenekleri Facebook, Foursquare, Flickr gibi paylaşım sitelerinde anında fotoğraflarını ya da durumlarını güncellemelerine olanak tanıyor.

Wi-Fi, Bluetooth 2.1 desteklerinin yanı sıra Galaxy 5, HTML5 and HSDPA 7.2 donanımı ile internette en hızlı erişimi ve işlem olanağını sunuyor. Galaxy 5’teki Samsung AllShare özelliği, Samsung ürünleri tarafından onaylı DLNA’da video, fotoğraf ve müziklerini düzenleyebiliyor, oynatabiliyor, telefonu Samsung TV’ler için uzaktan kumandaya dönüştürüyor.

Sayfa Yükleniyor...