Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz kimdir? Volkan Yılmaz MasterChef'e konuk oldu

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, MasterChef All Star programına konuk oldu. Görüntüler ardından Volkan Yılmaz'ın kariyeri ve hayatıyla ilgili bilgiler merak edildi. Peki, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz kimdir?

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz kimdir? Volkan Yılmaz MasterChef'e konuk oldu

Volkan Yılmaz; 17.01.1972 yılında ’nin Kamiloba Mahallesi’nde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Büyükçekmece’de tamamladıktan sonra yüksek öğrenimini de Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü’nde tamamladı. 

Büyükçekmece Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin kurucu üyesi olan Volkan Yılmaz, ayrıca Petrol Ürünleri İşverenleri Sendikası’nın (PÜİS) Yüksek İstişare Konseyi Üyesidir. 2008 yılında kurulan Türkata Stratejik Araştırmalar Eğitim ve Kültür Vakfı ile Nişantaşı Üniversitesi’nin mütevelli heyetindedir. Uzun yıllar profesyonel futbol oynayan Yılmaz, bir dönem de Silivrispor forması giymiştir. İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi olan Yılmaz, MHP Silivri İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği, İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeliği ve İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde de bulunmuştur.

25. ve 27.Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde İstanbul 3.Bölge Milletvekili adayı olan Yılmaz, evli ve iki çocuk babasıdır.

Sayfa Yükleniyor...