Sipru’dan oyunculara davet var!

Türkiye'nin en yenilikçi çevrimiçi multimedya platformlarından Sipru oyunseverleri de düşündü.

Haberler 24.10.2009 - 04:08

Sipru’dan oyunculara davet var!

’nin yenilikçi çevrimiçi multimedya platformu Sipru, şimdi de oyun dünyasını kullanıcıların ekranına taşıyor. Yayın hayatına başlayan sipruoyun.com’da, dünyadan ve Türkiye’den 150’den fazla çevrimiçi oyun bulunuyor.

Hemen her zevke hitap eden oyunların yer aldığı site, kullanıcı dostu kategorileriyle de oyun severlerin işini kolaylaştırıyor. Sitedeki oyunlar Aksiyon, Spor, Strateji, Oyun Masası, Atari Salonu, Yarış olmak üzere 6 kategoride toplanmış durumda.

Sitede ayrıca Türkiye’nin en popüler futbol strateji oyunlarından ikisi, Fantezi Futbol ile Football Tycoon da kendi kulübünü ve takımını kurup yönetmek isteyen stratejistleri bekliyor.

HABERLE OYUN OLUR MU?
Sipruoyun.com’da hem haber hem de oyun severleri bir sürpriz bekliyor. Türkiye’nin ilk haber avlama oyunu HaberAvcısı, puan toplarken bir yandan da ilginç haberleri okuma fırsatı veriyor.

HaberAvcısı oyuncuları, böylece hem gündemi takip edebiliyor hem de oyun keyfinden uzak kalmıyor. Oyunda skoru toplanan haber sayısı belirliyor. Oyuncu istediği zaman topladığı bir habere tıklayıp okuyabiliyor, o sırada duran oyuna daha sonra kaldığı yerden devam edebiliyor.

Sipruoyun.com’a üyelik ücretsiz ve sadece bir e-posta mesajıyla hızlı şekilde aktive edilebiliyor.

sipruoyun.com'da 150'den fazla çevrimiçi oyun bulunuyor. Siteye gitmek için resme tıklayın. sipruoyun.com'da 150'den fazla çevrimiçi oyun bulunuyor. Siteye gitmek için resme tıklayın.
Haber okumak hiç bu kadar keyifli olmamıştı! Siteye gitmek için resme tıklayın. Haber okumak hiç bu kadar keyifli olmamıştı! Siteye gitmek için resme tıklayın.Strateji oyunlarında merkez üssünü korumanın en ideal yöntemi olan savunma kuleleri, Warcraft 3 World Editor ile bağımlılık yaratmış; Blizzard’ın en eğlenceli mini oyunlarından biri haline gelmişti.

2007 yılında ise Flash Element TD oyunu ile Tower Defense oyunları internete tabir-i caizse “bomba gibi” düştü.

Flash Element TD’de seçilen okçular, bombacılar ve hava vurucu kulelerininden sonra ateş, su ve toprak kuleleri; ve en sonunda da karışık özelliklere sahip kuleler belli bir yol üzerinden gelen düşmanları yolu tamamlamadan yoketmeye yarıyor.

Flash Element TD: http://www.sipruoyun.com/oyun/flashelement

Ancak oyundan maksimum puanı almak için sadece onları öldürmek değil, en çok parayı kazanmak, olabildiğince “yolun sonunda” düşmanları öldürmek ve düşmanların hiç yolu bir daha kullanmaması da gerekiyor.

Sipru Oyun’da Ninjalar Korsanlara Karşı, Lord of War, Büyü Kalkanı, Protector 3, Tower Defense, High School, Front Line Defense ve Kingdom of Saguenay bir çok Tower Defense oyunu bulunuyor ve her gün bir yenisi ekleniyor.

Sipru Oyun Strateji oyunları bölümü: http://www.sipruoyun.com/kategori/stratejiLord of War: http://www.sipruoyun.com/oyun/lordofwar

Sayfa Yükleniyor...