Son Dakika Depremler: En son ne zaman ve nerede deprem oldu? 3 Mart AFAD deprem listesi

Deprem haberlerine gün içerisinde yenileri ekleniyor. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) meydana gelen depremlerin merkez üssü ve şiddetini anlık olarak paylaşıyor. Peki, bugün hangi şehirlerde, kaç şiddetinde deprem oldu? İşte, 3 Mart AFAD deprem listesi...

Son Dakika Depremler: En son ne zaman ve nerede deprem oldu? 3 Mart AFAD deprem listesi

, 'nin ana gündem konularından biri olmayı sürdürüyor. Oturdukları şehirlerde yaşanan sarsıntıları hisseden vatandaşlar, 3 Mart 2024 tarihli depremlere ait son verileri araştırıyor. İşte, Son Dakika Depremler...

MALATYA'DA DEPREM

Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde saat 17.43'te 4,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi () Başkanlığının internet sitesinde yer alan bilgiye göre, merkez üssü Doğanşehir ilçesi olan 4,4 büyüklüğündeki sarsıntının 7,31 kilometre derinlikte meydana geldiği belirlendi.

Malatya Valisi Ersin Yazıcı, Malatyalılara geçmiş olsun dileklerini ileterek, "Doğanşehir ilçemizde yaşanılan 4,4 büyüklüğündeki artçı depremde kurumlarımıza ulaşan herhangi bir olumsuzluk bulunmamaktadır. Hemşehrilerimize geçmiş olsun." ifadelerini kullandı.

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt ise deprem nedeniyle ilçede şu anda olumsuz bir durum olmadığını ifade ederek, "Doğanşehirli hemşehrilerimize geçmiş olsun." diye konuştu.

3 MART 2024 LİSTESİ

Sayfa Yükleniyor...