Babylon ahalisi yazı Soundgarden Festivali’yle geride bırakmaya hazırlanıyor. 26 Mayıs’ta Parkorman’da 10 bin’in üzerinde kişinin katılımıyla İstanbul ayağı gerçekleşen Babylon Soundgarden Festivali, üçüncü kez Çeşme Aya Yorgi’de yapılacak.

Gün boyu devam eden etkinlikler, yerli - yabancı DJ’ler ve grupların performanslarıyla Aya Yorgi’nin yeşile maviyi buluşturan egzotik atmosferinde festivalle tatil keyfini aynı gün yaşamaya hazır olun.

Teoman, Babylon Soundgarden Festivali’nin Ana Sahne Konuğu!
Teoman, etkileyici ve karizmatik sahne performansıyla yeni ve eski şarkılarından oluşan özel bir seçkiyle Babylon Aya Yorgi sahnesindeki yerini alıyor. Şimdiye kadar yaptığı her işte farklılığı hissedilen, derin duygularını şarkılarına başarıyla yansıtabilen, ikili ilişkilerin en iyi anlatıcılarından biri olan sanatçının, güçlü yorumuna Babylon Aya Yorgi’nin etkileyici atmosferinde şahit olun.

Red Bull After Party: Trus’me, Kabus Kerim ve Barış K
Teoman’ın performansının ardından Anadolu Pop ve Türkçe Saykodelik setiyle Cartel’den tanıdığımız Kabus Kerim ve Bariş K nostaljik Türkçe Pop-Funk setiyle Pacific’de olacak. Montego’da ise Manchester’dan Trus’me enerjik, hipnotik ve eklektik seti ile after party’de dans devam edecek.

Gün Batımında Barbekü Partisi ve Happy Hour with LUST
Babylon Soundgarden Çeşme ayağında deniz keyfinin yanı sıra müziği destekleyen yan etkinliklerle de günün her anının tadını çıkaracaksınız. Bir Babylon klasiği Silent Disco, İstanbul’dan LUST ile Happy Hour, su altı aktiviteleri, langırt, mini futbol & voleybol turnuvaları sizleri bekliyor. Ayrıca Uninvited Jazz Band’le swing eşliğinde barbekü partisi festival farklı bir hava katıyor olacak.

Açılış Saati : 10.00
Konser Giriş Saati: 17.00
Happy Hour: 17.00 – 22.00

Tüm Gün 85 TL / Festival Günü Kapıda 90 TL
Plaj: 40 TL
Konser (Teoman): Tam 50 TL / Öğrenci 40TL
Konser Günü Kapıda: 60 TL
After Party: Ücretsiz

Biletler Biletix ve Babylon Aya Yorgi gişesinde.