Taksinin açılan kapısına çarpan muhabir Berk Söylemez hayatını kaybetti

Edirne'de bisikletiyle giderken, şoförünün inmek için açtığı taksinin kapısına çarpan yerel bir gazetenin muhabiri Berk Söylemez (36), tedavi gördüğü hastanede, 16 günlük yaşam savaşını kaybetti.

Taksinin açılan kapısına çarpan muhabir Berk Söylemez hayatını kaybetti

Geçirdiği kaza ardından tedavi altına alınan muhabir Berk Söylemez 36 yaşında hayatını kaybetti. 

Kaza, 27 Ağustos’ta Fatih Mahallesi Tahsin Şıpka Caddesi’nde meydana geldi. Haber Gazetesi muhabiri Berk Söylemez, bisikletle giderken, taksi şoförünün inmek için açtığı kapıya çarptı. Yaralanan Söylemez, çağırılan sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Kafatasında kırıklar oluşan ve beyin kanaması geçirdiği belirlenen Söylemez, buradan da ambulansla İstanbul Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Burada yoğun bakıma alınan Söylemez, yaklaşık 2 haftalık yaşam savaşını kaybetti. Vefatı basın camiasında üzüntü yaratan Söylemez yarın, öğle namazının ardından kent merkezindeki Eski Cami'de kılınacak namaz sonrası toprağa verilecek.

Taksinin açılan kapısına çarpan muhabir Berk Söylemez hayatını kaybetti - 1

Bu arada, olay sonrası ifadesi alınıp serbest bırakılan, taksi şoförünün, Söylemez'in yaşamını yitirmesinin ardından yeniden gözaltına alındığı bildirildi.

Sayfa Yükleniyor...