'Tatlı Hayaller' CNBC-e'de

CNBC-e’de sinema şöleni devam ediyor. e2’nin sivri dilli şovmeni Jon Stewart, 'Wishful Thinking'te güzel yıldız Drew Barrymore ile kamera karşısına geçiyor.

Haberler 14.11.2009 - 18:28

'Tatlı Hayaller' CNBC-e'de

Yapımcı Adam Park’ın ilk ve tek yönetmenlik denemesi olan 1997 yapımı 'Wishful Thinking' kadın-erkek arasında yaşanan karmaşık ilişkileri konu alıyor.

New York’un orta sınıfına mensup projeksiyonist Max ve veteriner Elizabeth birbirlerinden hoşlanır ve huzurlu bir ilişkiye adım atar. Her şey yolunda giderken, Max’in kendisine evlenme teklif edeceğini sanan ancak hayal kırıklığına uğrayan Elizabeth, ilişkiyi sorgulamaya başlar. Elizabeth’in aksine Max’in evliliğe hazır olmaması, zorunlu bir ayrılığın yolunu açar. Bu kararın ardından her ikisinin dünyası da bir anda değişir. Max, yaşadığı ayrılığı fırsat bilip onunla ilgilenmeye başlayan bir iş arkadaşını tanımaya çalışırken, Elizabeth’in hayatına da başka bir erkeğin girdiğinden şüphelenmeye başlayacaktır.

Drew Barrymore, Jon Stewart, Jennifer Beals, Desiree Casado ve James Legros'un başrolünde olduğu 'Tatlı Hayaller', Romantik Salı Kuşağı’nda saat 22.00'de CNBC-e'de.

Sayfa Yükleniyor...