Trafik magandaları hamile kadının aracına saldırdı

İstanbul Küçükçekmece'de yol verme nedeniyle tartıştığı sürücünün önünü kestiği olaya ilişkin emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakılan şüpheli, savcının itirazı sonucu yeniden gözaltına alındı.

Trafik magandaları hamile kadının aracına saldırdı

İstanbul Küçükçekmece E-5'te bir sürücü içerisinde hamile kadının olduğu aracın önünü keserek yumrukladı.

İddiaya göre, seyir halindeki iki otomobil sürücüsü arasında yol tartışması çıktı. Bunun üzerine sürücülerden biri trafiği tehlikeye atacak manevralar yapıp diğer otomobilin önüne kırdı.

Araçların süratle geçtiği kara yolunun ortasında duran şüpheli, aracından inerek diğer sürücünün camına vurup kapısını açmaya çalıştı. Hamile bir kadının olduğu araçta, süpheli arabaya bir süre daha vurduktan sonra otomobiline geri binerek uzaklaştı.

Yaşanan olay aracın yola devam etmesi ile son bulurken, yaşanılan olay sürücünün cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Trafik magandaları hamile kadının aracına saldırdı - 1

"ARAÇ ÜSTÜME DOĞRU GELDİ"

Yaşananları anlatan sürücü Orhan Bal, "Bugün ailemle beraber Florya'dan Esenyurt istikametine dönüyorduk. Yanımda amcam, hamile eşi ve çocukları vardı. E-5 üzerinde seyrederken bir araç sürücüsü yanımda telefonla uğraşıyordu.

Araç üstüme doğru geldi. Ben de kornaya bastım. Arkadaş elini camdan çıkartıp hakaretlerde bulundu." dedi.

"BIÇAK ÇEKTİ"

Kendisinin yapılan harekete sessiz kaldığını ve yoluna devam ettiğini ifade eden Bal, "Ben devam edince o da peşimden geldi. 4-5 defa önümü kesmeye çalıştı. Ben kaçmaya çalıştım. En sonunda araçla önümü kesip iki kişi araçtan indi. Aracıma zarar verdiler. Bizi darp etmeye çalıştılar. Diğer arkadaşı bıçak çekti. Ben kapıyı açmadım devam ettim." dedi.

Mağdurlar,  Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gidip şikayetçi olduklarını da ifade etti.

YENİDEN GÖZALTINA ALINDI

Olay günü gece polis merkezine giderek görüntülerdeki kişinin kendisi olduğunu belirten şüpheli O.A. gözaltına alındıktan sonra işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

Konuyla ilgili birbirinden şikayetçi olan iki taraf hakkında "mala zarar verme" ile "tehdit" suçlarından adli işlem yapıldı.

Savcının itirazı üzerine şüpheli O.A. yeniden gözaltına alındı.

Sayfa Yükleniyor...