Vakıfbank personel alımı sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Nihai sonucun ilanıyla ilgili açıklama

Vakıfbank'ta istihdam edilmek üzere; müfettiş Yardımcısı, BT müfettiş yardımcısı, kontrolör yardımcısı,uzman yardımcısı ve memur alımı yapılacağı açıklanmıştı. Alınacak olan personellerin belirlenmesi için yapılan sınavlar, 19 Mart Paza günü gerçekleştirildi. Sınava katılım sağlayan adaylar sonuç tarihini merak ediyor. Peki, Vakıfbank personel alımı sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Vakıfbank personel alımı sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Nihai sonucun ilanıyla ilgili açıklama

, 19 Mart Pazar günü yapılan sınavıyla ilgili duyuru paylaştı. Yapılan açıklamaya göre mülakata katılmaya hak kazanan adaylar 04.04.2023 tarihinde ilan edilecek. Adaylar, Vakıfbank personel alımı sınav sonuçlarını https://vakifbank.istanbul.edu.tr internet adresi üzerinden görüntüleyebilecek.

Vakıfbank personel alımı sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Nihai sonucun ilanıyla ilgili açıklama - 1

'tan yapılan açıklamada;

"19 Mart 2023 tarihinde gerçekleştirilen T. Vakıflar Bankası T.A.O müfettiş yardımcısı, BT müfettiş yardımcısı, kontrolör yardımcısı, uzman yardımcısı ve memur giriş sınavının yazılı sınav sorularına itiraz, en geç 21.03.2023 tarihi mesai bitimine kadar, https://vakifbank.istanbul.edu.tr internet adresi üzerinden yapılacaktır. Harici kanallardan yapılan hiçbir soru itirazı için inceleme ve değerlendirme yapılmayacaktır. Soru itirazı yapılırken, itiraz edilen sorunun bulunduğu kitapçık türü ve soru sıra numarası mutlaka doğru belirtilmeli; itiraz konusu açıklanmalıdır.

Sınav soru itirazlarının komisyonlarca incelenmesinin ardından sorulara yönelik itirazların değerlendirme sonuçları 27.03.2023 tarihinde https://vakifbank.istanbul.edu.tr internet adresi üzerinden ilgili adaylara ilan edilecektir.

Yazılı sınav sonucu başvuru ilanında belirtilen kriterlere göre değerlendirilecek ve mülakata katılmaya hak kazanan adaylar 04.04.2023 tarihinde https://vakifbank.istanbul.edu.tr internet adresi üzerinden ilan edilecektir. Yazılı sınav sonucuna itirazlar bu tarihten itibaren 2 (iki) iş günü içerisinde aynı link üzerinden yapılacaktır. Adayların sınav sorularına ve sonuçlarına itirazlarının geçerli olabilmesi her bir soru için sistem üzerinden Sanal Pos ile KDV dâhil 100 (yüz) TL ödemesi ve itirazını geçerli tarihler aralığında yapılması gerekmektedir. Süre tamamlandığında soru ilanı ve soru itiraz sistemi erişime kapatılacaktır.

Sınav sonucu itirazlarının incelenmesinin ardından olası değişimler ve kesinleşmiş sınav sonucu aynı link üzerinden 07.04.2023 tarihinden adaylara ilan edilecektir. Buna göre mülakata katılmaya hak kazanan adaylar nihai yazılı sınav sonucunun ilanından itibaren Vakıfbank’ın mülakata ilişkin duyurusunu takip etmelidir. (Mülakat tarihi, saati, yeri ve adayların yanlarında getirmesi gereken belgelere ilişkin duyuru Vakıfbank tarafından yapılacaktır.)" denildi. 

Sayfa Yükleniyor...