Virgin Radio Türkiye birinci yaşını kutladı

Türkiye'nin iki kıtasında yayın yapan tek radyo olması özelliği ile öne çıkan ve keşfedilmemiş isimlerle ünlü DJ'lerin buluşma noktası olan Doğuş Yayın Grubu bünyesindeki Virgin Radio birinci yaşını Reina'da kutladı...

15.12.2009 - 15:32

Doğuş Yayın Grubu bünyesinde yer alan ve çizgisiyle hem en yeni hem de keşfedilmemiş müzikler için bir hazine olan Virgin Radio Türkiye bir yaşına muhteşem bir partiyle girdi.

Dünyanın en ünlü DJ’lerinin buluştuğu nokta olan Virgin Radio Türkiye’yi birinci yaşında ünlü konuklar da yalnız bırakmadı. Çeşitli sürprizler ise Reina’daki geceye renk kattı.

14 Aralık Pazartesi akşamı İstanbul’un en gözde mekanı Reina’da gerçekleştirilen 1. Yaş Günü partisi, konukların kapıda özel ikramlarla karşılanmasıyla başladı.

Ayça Şen ve Sebastian Carlos Ayça Şen ve Sebastian Carlos

Kokteyl sonrasında Virgin’ın her sabah Ayça Şen Başkan Pusu & Sebastian Carlos programının ünlü DJ’leri Ayça Şen ve Carlos sahne alarak bu gece için hazırladıkları şarkıyı özel bir şov eşliğinde seslendirdi.

Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk geceye eşi Diana Şahenk ile birlikte katıldı.

Gecede, Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erman Yerdelen de kısa bir konuşma yaparak Virgin Radio Türkiye’nin birinci yaşını kutladı.

RICHARD BRANSON'DAN KUTLAMA SÜRPRİZİ
Virgin Group'un sahibi, ünlü girişimci ve maceraperest Sir Richard Branson da Virgin Radio Türkiye’nin birinci yaşını kutlayanlar arasındaydı. Branson kutlamasını kendi sesi ve görüntüsü ile gerçekleştirdi.

Branson ayrıca Türkiye’nin radyo açısından çok rekabetçi bir pazar olduğunu ve bu pazarda Virgin Radio Türkiye’nin bir yıl içinde çok yol katederek yüzde 77’lik bir büyüme gerçekleştirdiğini söyledi.

Ünlü girişimci, Virgin Radio’nun birçok kıtada çok sayıda frekansının olduğunu ve Virgin Radio Türkiye’nin Virgin Radio'lar arasında iki kıtada yayın yapan tek radyo olduğunu vurguladı. Branson, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk başta olmak üzere tüm Doğuş Yayın Grubu yöneticilerine de tek tek teşekkür etti.

Cem Aydın, Ayça Şen ve Olcay Özkan Virgin Parti'de hediye çekilişini gerçekleştirirken... Cem Aydın, Ayça Şen ve Olcay Özkan Virgin Parti'de hediye çekilişini gerçekleştirirken...

Gecenin sürprizlerinden birisi de sahnede gerçekleşen hediye çekilişi oldu. Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erman Yerdelen, Doğuş Yayın Grubu Genel Müdürü Cem Aydın, DYG Radyolar Operasyon Koordinatörü Atilla Şen, Radio N101’in sevilen DJ’i Cem Ceminay, Virgin Radio Türkiye DJ’leri Ayça Şen ve Carlos’un yaptığı çekilişle şanslı konuklar birbirinden güzel hediyelerin sahibi oldu.

Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk geceye eşi Diana Şahenk ile katıldı. Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk geceye eşi Diana Şahenk ile katıldı.

YÜZLERCE VIRGIN PASTASI
DJ Can Hatipoğlu’nun performansıyla devam eden gecede davetliler ünü sınırları aşan DJ Tarkan’ın müzikleri eşliğinde dans edip eğlenmeye devam etti. DJ Tarkan’ın müzikleriyle sahnede dans eden iki etkileyici dansçı ise geceye renk kattı.

Gecenin en eğlenceli seremonilerinden biri de yüzlerce birinci yaş pastasının üzerindeki mumların davetliler tarafından “Happy Birthday” şarkısı eşliğinde aynı anda üflenmesiydi...

VIRGIN RADIO HAKKINDA
Ünlü girişimci ve maceraperest Sir Richard Branson ile özdeşleşmiş Virgin Group'un en prestijli üyelerinden Virgin Radio, Türkiye’de dünyanın en kaliteli markaları ile işbirliğini sürdüren Doğuş Yayın Grubu bünyesinde 2008 yılının son aylarında yayın hayatına başladı.

Temposunu her geçen gün artıran Virgin Radio Türkiye başta Ayça Şen Başkan olmak üzere alanında profesyonel pek çok DJ’den oluşan bir ekibe sahip. Tüm dünya radyolarında çok çalınan ve beğenilen güncel hit şarkıların yer aldığı Virgin Radio, aynı zamanda yeni keşiflerde bulunmaya ve “trendsetter” olmaya da devam ediyor.

House müziğin ilk DJ’i sayılan Roger Sanchez, dünyanın en ünlü parti mekanlarında yüksek tempolu müzik yapan DJ Judge Jules, dünyanın en önemli radyolarında yaptığı şovlarla başta İngiltere ve Ibiza olmak üzere çok popüler olan Hed Kandi, trance müziğinin dünyadaki en önemli DJ’i sayılan Paul Van Dyk, her hafta Virgin Radio dinleyicileri için çalıyor.

BİR YILDA UNUTULMAZ İŞLERE İMZA ATTI
Türkiye’den tam 60 şanslı dinleyicisini 10 Ağustos’ta U2’nun Zagrep konserine götüren ve geçen yıl R.E.M., Björk, Lenny Kravitz konserlerinin sponsoru olan Virgin Radio, bu yıl da Fat Boy Slim Türkiye konserinin sponsoruydu.

VIRGIN RADIO NASIL DİNLENİR?
Ulusal radyo frekansına sahip Virgin Radio, İstanbul’da 99.4, Ankara ve İzmir’de 99.5’ten olmak üzere Türkiye’de 35 noktada ayrıca virginradioturkiye.com, Sipru ve SipruRD’den canlı olarak dinlenebiliyor.

FREKANSLAR:

http://www.virginradioturkiye.com/

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...