Merkeze bağlı Atatürk Mahallesi Nuri Ortaç Caddesi'nde köy hizmetlerinden emekli Ali Yıldıran, ana cadde altındaki otlukta kendi diktiği ağaçları suladığı sırada yangın çıktı.
Alevlere müdahale eden Yıldıran, bir anda yere yığıldı. İhbarla olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, kalp krizi geçirdiği belirlenen Yıldıran'a ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı.
- Etiketler :
- Haberler -
- Türkiye
- Yangın
- Burdur