Yarın hava nasıl olacak? 30 Kasım il il hava durumu tahminleri

İstanbul'da fırtına ve sağanak hayatı olumsuz etkiliyor. İstanbul'da etkili olan fırtına ve sağanak nedeniyle su baskınları yaşandı, ağaçlar devrildi, çatılar uçtu, toprak kayması meydana geldi. Direk devrilmesi sonucu yaralanan bir kişi ise hastanede hayatını kaybetti. Peki, yarın hava nasıl olacak?

Yarın hava nasıl olacak? 30 Kasım il il hava durumu tahminleri

Genel Müdürlüğünün dün yaptığı uyarının ardından kentte beklenen yağış, sabah saatlerinden itibaren zaman zaman etkisini artırarak sürüyor. Olumsuz hava koşullarına rağmen bazı kişilerin Üsküdar sahilinde oltalarıyla balık tutmayı sürdürdükleri, bazı vatandaşların ise kitap okudukları görüldü. Tüm gözler şimdi yeni gündeki hava durumunda olacak. İşte, 30 Kasım il il hava durumu tahminleri...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Batı Karadeniz, Orta Karadeniz kıyıları ile Kırıkkale, Çorum, Amasya, Giresun çevreleri ve Trabzon'un batı ilçelerinin yağmur ve sağanak, Marmara ile Kıyı Ege'nin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Yağışların, Kıyı Ege, Marmara'ın güney ve doğusu ile Tekirdağ, Düzce, Zonguldak, Bartın ve Bolu çevrelerinde kuvvetli, Kıyı Ege'de çok kuvvetli ve şiddetli olması bekleniyor. Bu gece ve sabah saatlerinde doğu kesimlerde yer yer pus ve sis olacağı tahmin ediliyor.

30 KASIM İL İL TAHMİNLERİ

Yarın hava nasıl olacak? 30 Kasım il il hava durumu tahminleri - 1

Sayfa Yükleniyor...