Yaz ekranında iki yeni program

NTV'de bu akşam iki yeni program başlıyor. Okan Bayülgen'in sunacağı "Senin Hikayen" ve Levent Erden'in kentin gizli kalmış sırlarını izleyenlerle paylaşacağı "Şehrin Şifreleri"...

NTV Haber 17.06.2009 - 17:33

Yaz ekranında iki yeni program

Bu akşam NTV’de 2 yeni program daha başlıyor.

Okan Bayülgen, NTV'nin yaz ekranı kapsamında yayınlanacak "Senin Hikayen" adlı yeni programında her hafta ilginç konukları ağırlayacak. Alanında sivrilmiş, başarılarıyla gıpta edilen isimler, en samimi itiraflarını bu programda yapacaklar.

Saat 20.30'da ekrana gelecek olan Bayülgen’in ilk programının konuğu Hülya Avşar, onu bugünlere getiren en özel hikayelerini ve itiraflarını Okan Bayülgen’e anlatacak.

ŞEHRİN ŞİFRELERİ
Saat 21.15'te yayınlanacak olan "Şehrin Şifreleri"nde ise Levent Erden İstanbul'u sokak sokak gezerek eski apartmanların kahvehanelerin, sokakların, kaldırımların ve onların içinden geçmiş insanların hikayesini anlatacak.

Bir zamanların Tünel Meydanı’nda bohem hayatın kuralları neydi? Galata’nın meşhur Doğan Apartmanı’ndan elinde dürbün boğazı gözleyen Alman kimdi? Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nun önündeki çeşme oraya nereden geldi? Sıraselviler’den Tophane’ye inen bütün sokaklar neden isimlerini süngü, miğfer gibi askerlik terimlerinden alıyor? Peki tarihin önemli anlarına tanıklık etmiş bu mekânlar bugün ne durumda? Levent Erden nostalji yapmak için değil, kentin sırlarını paylaşmak için ekranda.

Her gün önünden geçtiğimiz sıradan bir binanın, üzerindeki adı okumadığımız bir sokak levhasının, eski bir kahvehanenin öyküsünün ne kadar ilginç olabileceğini merak ediyorsanız “Şehrin Şifreleri” tam size göre.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...