NTV

Zaz ve Bob Sinclar Babylon Aya Yorgi’de

Türkiye

9 Haziran’da plaj sezonunu açarak yaza merhaba diyecek olan Babylon Aya Yorgi’de yaz konserleri de başlıyor. 29 Haziran Cuma gecesi Zaz, 30 Haziran Cumartesi ise DJ Bob Sinclar sahne alacak.

Babylon Aya Yorgi’de yaz konserleri de başlıyor. Je Veux adlı parçasıyla internette tıklanma rekorları kıran ve Fransa’nın son yıllarda dünyaya kazandırdığı en başarılı seslerden biri olan Zaz, 29 Haziran Cuma gecesi Babylon Aya Yorgi’de sahne alıyor. 30 Haziran Cumartesi ise “Love Generation”, “I Feel For You”, “World, Hold On” ve “Rock The Boat” gibi büyük dans hitlerine imza atan house müziğin efsanevi isimlerinden Fransız DJ Bob Sinclar, Babylon Aya Yorgi’de eğlenceli bir performansa hazırlanıyor.

Zaz Türkiye Turnesi
29 Haziran Cuma 23:30 // 60 TL – 40 TL

En beğenilen Fransız şarkıcı olarak anılan, Je Veux parçasıyla internette tıklanma rekorları kıran Zaz, Efes Pilsen’in katkılarıyla, Türkiye turnesi kapsamında İstanbul, Ankara ve İzmir’de hayranlarıyla buluşacak.

Geçtiğimiz yıl ilk defa ülkemize gelen Zaz’ın konser biletleri kısa süre içinde tükenmiş ve çok büyük ilgi görmüştü. Pozitif organizasyonuyla gerçekleşen turnenin biletlerini biletix.com ve tüm biletix gişelerinden temin edebilirsiniz.

Bob Sinclar
30 Haziran Cumartesi 23:45 // 60 TL

House müziğine Fransız efsane ismi Bob Sinclar Coca-Cola desteğiyle Happy Sounds sahnesinde Babylon Aya Yorgi’de! Elektronik dans müziğinin ve şov dünyasının önemli isimlerinden biri olan Cristophe Le Friant ya da bilinen ismiyle Bob Sinclar 30 Haziran Babylon Aya Yorgi’de Türk müzikseverleri coşturmaya hazırlanıyor.

Heyecanla beklenen Bob Sinclar performansının biletleri 6 Nisan Cuma günü Biletix üzerinden satışa çıkıyor.

Ayrıca Bob Sinclar etkinliğine bilet alanlar 30 Haziran Cumartesi günü Babylon Aya Yorgi Plaj girişlerinde %50 indirime sahip olacaktır.