Gelin Biden ile oğul Biden aşk ilişkisi yaşıyor

ABD eski Başkan yardımcısı Joe Biden'ın dul gelini ile oğlu Hunter Biden'ın ilişki yaşadığı ortaya çıktı. Olayın basına yansıması sonra Biden ailesinden açıklama yapıldı.

ntv.com.tr 02.03.2017 - 16:58

Gelin Biden ile oğul Biden aşk ilişkisi yaşıyor

ABD eski Başkan yardımcısı Joe Biden'ın oğlu Beau Biden 2015 yılında kansere yenik düşerek 46 yaşında yaşamını yitirmişti.

Ölüm sonrası gelin Hallie Biden ile Hunter Biden'ın yakınlaştıkları ve aşk yaşamaya başladıkları ortaya çıkmıştı.

Kathleen Biden'la ortak üç çocukları bulunan Hunter Biden'ın 2015 yılında ayrıldıkları ancak bu ayrılığın kamuoyunda gizlendiği belirtildi.

İki çocuk annesi 43 yaşındaki Hallie Biden'ın Hunter Biden'la ne zaman ilişki yaşamaya başladığı konusunda ise açıklama yok.

ABD eski Başkan yardımcısı Biden şubat ayında New York'ta yaptığı açıklamada ailesiyle ilgili konuşurken, "Oğlum Hunter burada ve ailemizle ilgileniyor hem de benden daha iyi" demişti.

Gelin Hallie Biden ve kayınbirader Hunter Biden'ın ilişki yaşadıklarının basında yer alması sonrası aileden açıklama yapıldı.

Açıklamada şöyle denildi: "Yaşadıkları bu kadar zor günlerin ardından Hunter ve Hallie, birbirlerini sevdikleri için şanslıyız. Onlara tam destek veriyoruz" dedi.

Sayfa Yükleniyor...