Anadolu Üniversitesi AÖF kayıtları nasıl yapılır? (2020-2021 AÜ AÖF kayıt yenileme takvimi)

Anadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesine kayıt yaptırmak isteyen ve kayıtlarını yenilemek isteyen öğrencilerin merak ettiği 2020-2021 AÜ AÖF akademik takvimi yayınlandı. AÖF kayıtları 31 Ağustos - 10 Eylül tarihleri arasında alınacak.

Anadolu Üniversitesi AÖF kayıtları nasıl yapılır? (2020-2021 AÜ AÖF kayıt yenileme takvimi)

Anadolu Üniversitesi Fakültesi (AÖF) 2020-2021 kayıtları alınmaya başlandı. Üniversite öğrenimini açıktan tamamlamak isteyen öğrencilerin başvuracağı AÖF kayıtlarının yeni dönem akademik takvimi yayınlandı.

AÖF KAYITLARI NE ZAMAN YAPILACAK?

Anadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesine bu sene ilk defa kayıt yaptıracak öğrenciler için kayıt tarih 31 Ağustos - 10 Eylül 2020 olarak belirlendi. 

AÖF'e dikey geçişle kayıt yaptıracak adaylar ise 28 Eylül'de kayıt işlemini gerçekleştirebilecek.

Kayıt yaptıracak adaylar sadece ilgili kayıt tarihleri arasında Çevrimiçi (Online) Başvuru sırasında muafiyet başvurusunda bulunabilecektir. Muafiyet başvurusu, sadece bir kez olmak üzere kayıt tarihleri arasında yapılmakta olup ilan edilen tarihlerden sonraki muafiyet talepleri kabul edilmeyecektir.

AÜ AÖF, Muafiyet işlemlerinin nasıl yapılacağını açıklayan duyuru için tıklayınız.

AÖF KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ NE ZAMAN?

AÖF 2020-2021 dönemi için kayıtlarını yenileyecek öğrenciler ise 05-15 Ekim tarihlerinde kayıt yenileme işlemlerini yaptıktan sonra yeni döneme başlayabilecek.

AÖF İKİNCİ ÜNİVERSİTE PROGRAMI

Bir lisans programında okuyan veya lisans programında mezun olmuş adaylar için yapılan açıköğretim fakültesi ikinci üniversite programına kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler ise 31 Ağustos - 15 Ekim tarihlerinde kayıt olabilecek.

Üniversitenin yayınladığı akademik takvime göre güz yarıyılının ilk ara sınavları 12 - 13 Aralık 2020 tarihlerinde yapılacak.

Sayfa Yükleniyor...