Epengle’den Bayram Şıklığı

Epengle, Ramazan Bayramı’na girerken perdelerini ve döşemelerini yenilemek isteyenlere canlı tasarımları ile geliştirilen yılın moda renklerinin olduğu yepyeni bir koleksiyon hazırladı.

Epengle’den Bayram Şıklığı

Dünyada ve Türkiye’de bir çok evleri süsleyen Epengle, Ramazan Bayram’ında da evlerini yenilemek isteyenlere cazip modeller sunuyor. Tamamı kendi üretimi olan kumaşlar ile aksesuar, perde dekorasyonu ile ilgili her konuda müşterilerine tasarımdan uygulamaya kadar geniş bir yelpaze ile hizmet sunan Epengle, kalitesinden taviz vermeden yoluna devam ediyor.

Epengle perde ve döşemelik kumaşlarında, düz ve jakarlı olmak üzere sarı kırmızı, bej, şeker, beyaz, bordo, mor ve bej renkler deki perde çeşitlerini kullanıcıya sunuyor.

Türkiyede bir ilki gerçekleştirerek glanze zeminli perde üretmeye başlayan Epengle, başta Fendi, Joop, C.Fischbacher ve Eijfinger olmak üzere dünyaca ünlü markalara da kumaş ihraç ediyor. Sıra dışı modelleri ve modern tasarımcıların ürettiği perdeler, yurtdışından sonrada Epengle’nin mağazalarında satışa sunuluyor.

Sayfa Yükleniyor...