İşte 'yılın en iyi iş oteli'

Conde Nast Traveller okuyucuları The Ritz-Carlton İstanbul'u seçti.

04.12.2009 - 11:51

İşte 'yılın en iyi iş oteli'

Süzer Grubu Onursal Başkanı Mustafa Süzer, The Ritz-Carlton İstanbul'un Conde Nast Traveller okuyucu ödülleri değerlendirmesinde 2009 yılının ''En iyi iş oteli'' seçilmesinin, esas hedef olan ''birinci kaymak tabakayı'' Türkiye'ye çekmek için iyi bir fırsat yaratacağını kaydetti.
        
Süzer, otelin Türkiye'den listede yer alan tek otel olduğunun altını çizerek, ödülü almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Türkiye'ye turizm açısından genellikle orta gelir grubundaki insanların geldiğini ifade eden Süzer, ''Bu ödül, esas hedefimiz olan birinci kaymak tabakayı Türkiye'ye çekmek için iyi bir fırsat yaratacaktır'' dedi.
        
Mustafa Süzer, The Ritz-Carlton İstanbul'un Türk turizmi için bir örnek teşkil etmesini, uluslararası alanda adından ''gıptayla'' söz edilen bir tesis konumuna ulaşmasını hedeflediğini ve bunu gerçekleştirdiğini söyledi.


Conde Nast Traveller dergisinin listesinde daha önceden iki kez yer aldıklarını ve üçüncüsünde birinci olmayı başardıklarını kaydeden Süzer, şöyle konuştu:
        
''Hepimizin çok iyi bildiği bir ifade vardır; 1 numaraya ulaşmak zordur, ama en tepede kalmak daha da zordur. Kabul etmeliyiz ki bundan sonra görevimiz çok daha zor. Ama hiçbir şüphemiz yok. Çünkü otelimiz bu başarıya ulaşırken dünya turizminin tartışmasız bir numaralı ismi, en seçkin markası konumunda bulunan The Ritz-Carlton Otel Şirketi her zaman bizimle olacaktır.''
        


  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...