Ramazan'da ucuza uçuş imkanı

Havayolu şirketleri, Ramazan ayında sevdiklerine havadan ulaşmak isteyenler için cazip indirim kampanyaları düzenliyor.

Anadolu Ajansı 06.08.2010 - 11:08

Ramazan'da ucuza uçuş imkanı

Türk Hava Yolları'nın (THY) düzenlediği Ramazan kampanyasında İstanbul çıkışlı ve varışlı iç hat yolcu biletleri tüm vergi ve harçlar dahil 94 liradan satılıyor.

2 Ağustos'ta başlayan kampanya, THY'nin internet sitesinden 11 Ağustos-6 Eylül tarihleri arasındaki uçuşlar için geçerli olacak.

İç hat seferlerindeki 25 bin koltuk için geçerli olacak kampanyaya katılmak isteyenlerin rezervasyon yaptırdıktan sonra biletlerini 24 saat içinde almaları gerekiyor.

Onur Air de Ramazan kampanyasında 5 bin iç hat biletini her şey dahil 49 liradan satışa sundu.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler, 5 gün önce almak şartıyla 11 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasındaki iç hat uçuşlarında 49 liradan bilet alma fırsatı yakalayacaklar.

5 Ağustos'ta satışa sunulan kampanya biletleri www.onurair.com.tr internet sitesinden, 0212 444 66 87 numaralı çağrı merkezinden ve yetkili acentelerden alınabilecek.

Anadolu Jet firması da 11 Ağustos-6 Eylül tarihlerini kapsayan Ramazan ayı kampanyasında vergiler ve harçlar hariç 59 liradan bilet satışına başladı. 25 bin koltuğu kapsayan kampanya, yurt içi seferlerinde geçerli olacak.

Pegasus Havayolları'nın Ramazan kampanyası ise sona erdi. 22-29 Temmuz tarihleri arasında bilet alanlar Ramazan ayı boyunca her şey dahil 49,90 liradan bilet alma imkanına kavuştu.

Diğer taraftan, havayolu şirketlerinin Ramazan ayına özel düzenledikleri indirim kampanyalarının, geçen yıllara oranla daha kısıtlı ve sınırlı olduğu, geçen yıl indirim kampanyaları düzenleyen bazı şirketlerin ise bu yıl kampanya tercih etmedikleri görüldü.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...