'Seksi piliçler' Aralık'ta İstanbul'da

Mini şortlu seksi kızların servis yaptığı ünlü piliç ve kanat restoranı Hooters Aralık ayında Türkiye'ye geliyor.

22.09.2010 - 17:46

'Seksi piliçler' Aralık'ta İstanbul'da

Dünyanın en seksi restoranlarından biri olarak kabul edilen mini şortlu güzel garson kızların servis yaptığı Hooters Aralık'ta Türkiye'de.

Sabah'ın haberine göre, 29 ülkede 455 şubesi bulunan Hooters'ın Başkan Yardımcısı Kat Cole Türkiye yatırımlarının Aralık ayında başlayacağını ve 2-3 yıllık planın şimdiden hazır olduğunu söyledi.

Hooters Güzeli olarak kariyerine başlayan ancak daha sonra şirketin Başkan Yardımcılığı'na kadar yükselen Cole, "Franchise firma ile planımız Aralık ayında ilk restoranın açılması. Ardından gelecek yılbaşında da iki restoran daha açmayı planlıyoruz. İkiüç yıllık plan yapıldı" dedi.

UMARIM KANATLARIMIZ BEĞENİLİR
Hindistan ve Japonya'da da restoran açacak olan firmanın Türkiye'de en çok güvendiği şeylerden biri de genç nüfus. Cole, "Türkiye'nin oldukça dinamik bir genç nüfusu var. Hem müşteri hem de çalışan bulma anlamında. Bizim müşteri kitlemizin büyük bir bölümü genç. Bu da yatırım açısından Türkiye'yi oldukça cazip bir yer kılıyor. Ben ilk kez geldim İstanbul'a ve ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anladım. Büyük bir enerji var ve tüm kültürlerin bir araya geldiği bir yer. Umarım Türkiye'de kanatlarımız beğenilir" dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...