Bir Gupse Özay itirafı: Görümce

 • 1

  Senaryosuna imza attığı "Deliha" filmiyle rüştünü ispat eden Gupse Özay, bir kez daha senaryosu kendine ait sinema projesiyle beyazperdede. Özay "Görümce" isimli filmin hikayesini kendi hayatından yola çıkarak yazdı. Abisi henüz evli değilken gelin adayına çok çektirdiğini itiraf eden 32 yaşındaki Özay o günlere gülümseyerek bakıyor. 'Kocan Kadar Konuş' serisinin iki filmini de yöneten Kıvanç Barıönü bu filmde de yönetmen koltuğunda oturuyor.
 • 2

  OYUNCU KADROSU

  OYUNCU KADROSU
  Filmin oyuncu kadrosun da ise Gupse Özay, Buğra Gülsoy, Eda Ece, Zeynep Kankonde ve Danilo Zanna'nın yanı sıra ekibin sır gibi sakladığı süpriz isimler de var. "Görümce"nin vizyon tarihi ise Aralık 2016 veya Ocak 2017 olarak planlanıyor.
 • 3

  "ASLINDA PANİK ATAK GEÇİRİYORMUŞUM"

  "ASLINDA PANİK ATAK GEÇİRİYORMUŞUM"
  "Görümce"nin senaryosunu kendi hayatından esinlenerek yazdığını söyleyen Özay'ın mazereti ise abisini çok sevmesi. Özay şu an evli ve çocuklu olan abisini o dönem neden bu kadar kıskandığını şu sözlerle açıklıyor: "Eğer kendini yalnız hissediyorsan, annen baban İzmir'deyse ve İstanbul'da bir tek güvendiğin ve sevdiğin abin varsa, onu kaybetme durumu biraz acıtıyor insanı. Tek dayanağım, beni tek seven insan başka bir kadına gidiyor diye düşünüp, delirmiştim. Hatta evlendiklerini gün elbisemi beğenmeyip, giymem diye şikayet etmiştim. Şimdi bakıyorum da aslında panik atak geçiriyormuşum resmen."
 • 4

  "KİLO VERMEMDE KARAKTERİM YELİZ ETKİLİ OLDU"

  "KİLO VERMEMDE KARAKTERİM YELİZ ETKİLİ OLDU"
  Filmde erkek kardeşi Ahmet'i sevdiği kadından ayırmak için türlü planlar yapan Yeliz'i canlandıran Özay, film için oldukça fazla kilo vermiş. Daha önce Deliha karakteri için kilo alan Özay için motivasyon kaynağı canlandıracağı karakterler. "Plancı, fesat, bilmiş Yeliz'in zayıf, kara kuru biri olması gerekiyordu, onun için kilo verdim. Normalde öyle bir derdim olmaz ama film için olduğunda hemen konsantre oluyorum" diyen oyuncu Yeliz'in en belirgin karakter özelliğini ise tek cümleyle özetledi "Yeşil lens takıyor ama gözüm doğal diyor!"
 • 5

  BUĞRA GÜLSOY BU KEZ KOMEDİ YAPIYOR

  BUĞRA GÜLSOY BU KEZ KOMEDİ YAPIYOR
  Fatmagül'ün Suçu Ne?, Kuzey Güney ve Aşk Yeniden dizilerinde izlediğimiz Buğra Gülsoy filmde Gupse Özay'ın canlandırdığı Yeliz karakterinin erkek kardeşi Ahmet'e hayat veriyor. Komedi filminde rol almanın kendisi için çok yeni bir deneyim olduğunu söyledi.
 • 6

  FİLMİN SÜPRİZİ DANİLO

  FİLMİN SÜPRİZİ DANİLO

  NTV'de 15 Ekim Cumartesi günü ilk bölümü yayınlanacak "Avrupa'dan Anadolu'ya Doğal Lezzetlerin izinde" programının sunucularından İtalyan Danilo Zanna, filmde Gupse Özay'ın gönlünü kaptırdığı İtalyan işadamını canlandırıyor. Yönetmen ve oyuncuların birlikte çalışmaktan büyük keyif aldığı Danilo teklifin nasıl geldiğini ve hislerini, "Program çekimi için şehir dışındayken bir telefon geldi. Böyle bir film var, rol almak ister misiniz? diye sordular. Önce şaka zannettim. Set ve ekip süperdi. Gupse şahane bir kadın. Çok mutluyum, insan hayatında başka ne ister ki!" şeklinde ifade etti.

  HABER: CEREN ALA