Edge of Tomorrow 2 geliyor

Tom Cruise ve Emily Blunt’ın başrollerinde olduğu Edge of Tomorrow'un (Yarının Sınırında) merakla beklenen devam filmi için her şey hazır. Yönetmen Doug Liman senaryo çalışmalarına başladıklarını açıkladı.

 • 1

  Japon yazar Hiroshi Sakurazaka'nın 2004’te yayımlanan All You Need Is Kill adlı romanından sinemaya uyarlanan ve
  Warner Bros’a dünya genelinde 370 milyon kazandıran Edge of Tomorrow'un (Yarının Sınırında) devam filmi için beklenen haber geldi.
 • 2


  2014'ün en iyi projelerinden biri olarak gösterilen filmin yönetmeni Doug Liman, bir sonraki projesinin Edge of Tomorrow 2 olabileceğini söyledi. Başarılı yönetmen, çekim takvimi sorununun aşıldığını ve tamamen senaryoyla ilgilendiklerini açıkladı.
 • 3


  Çekim takvimiyle ilgili yaşadıkları sorunların geride kaldığını söyleyen Liman, "Senaryo üzerinde çalışıyoruz. Şu an gidip filmi çekebileceğimiz bir boşluğumuz var ve biz de hızlıca senaryoyu tamamlamaya çalışıyoruz. Bu proje yalnızca senaryoyu seversek yapacağımız bir iş" dedi.
 • 4


  Doug Liman sözlerine şöyle devam etti: Bu devam filmi stüdyonun bize zorla yaptırdığı ve iyi olup olmamasıyla ilgilenmediği bir şey değil. Eğer film olursa Emily Blunt, Tom Cruise ve ben yapmak istediğimiz için olacak ve bu başlangıç için harika bir sebep. Emily’nin de Tom’un da benim de bu filme ihtiyacı yok. Eğer iyi olacağına gerçekten inanırsak yapacağız. Üçümüzün de sevdiği bir hikâyemiz var, dolayısıyla senaryo konusunda sıkı çalışıyoruz”
 • 5

  Merakla beklenen filmin senaryosunu ise Joe Shrapnel ve Anna Waterhouse yazıyor. Son olarak yazar kadrosuna eklenen Christopher McQuarrie de Edge of Tomorrow 2’nin hikayesine kalemiyle katkıda bulunacak.