Kadıköy Plak Günleri başlıyor

Kadıköy Belediyesi’nin bu yıl ikincisini yaptığı Kadıköy Plak Günleri 9 Eylül Cumartesi günü başlıyor. Moda’da gerçekleşecek Kadıköy Plak Günleri’nde, plaklar, söyleşiler, konserler olacak.

 • 1

  İstanbul’un önemli plakçıları ile plakseverleri bir araya getiren “Kadıköy Plak Günleri” 9-10 Eylül tarihlerinde Moda’daki Kadıköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin bahçesinde yapılacak.
 • 2

  Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleşen ve büyük ilgi toplayan Plak Günleri’ni iki günde 25 bin kişi ziyaret etmişti. Plakseverlerin merakla beklediği Plak Günleri’nde bu yıl da söyleşi ve konserler olacak.
 • 3

  Etkinlikte Murat Meriç “Plaklarla Memleket Tarihi” başlıklı söyleşi ile 9 Eylül Cumartesi günü müzikseverlerle buluşacak.
 • 4

  İstanbul’un önemli plakçılarının stand açacağı etkinlikte süpriz imza günleri olacak. Bu imzalardan bir tanesi Cumartesi akşamı konser verecek olan Gaye Su Akyol. Gaye Su Akyol Cumartesi akşamı konser öncesi plaklarını imzalayacak.
 • 5

  10 Eylül Pazar günü ise Mustafa Özkent, Zafer Dilek “Usta İşi Plaklar” , Mehmet Tez , Evrim Hikmet Öğüt , Yeliz “Nerelerdeydin Analog!” söyleşileri olacak. Pazar akşamı konseri ise usta sanatçı Bülent Ortaçgil’in vereceği konserle sona erecek. Radyo Eksen’in katkı verdiği 2. Plak Günleri’nde iki gün boyunca Mete Avunduk, Hakan Tamer ve Ertan Kurt DJ performansları ile farklı tınıları dinleyicilerle buluşturacak.
 • 6

  PROGRAM
  09 Eylül Cumartesi 2017
  13.00 Açılış
  14.00 DJ Set
  16.00 Muhabbet / Murat Meriç “Plaklarla Memleket Tarihi”
  18.00 DJ Set / Mete Avunduk
  20.00 Konser
  Gaye Su Akyol
  10 Eylül pazar 2017
  13.00 Açılış
  14.00 DJ Set / Hakan Tamar -Ertan Kurt
  16.00 Muhabbet / Mustafa Özkent, Zafer Dilek “Usta İşi Plaklar”
  18.00 Muhabbet / Nerelerdeydin Analog!
  Mehmet Tez
  Evrim Hikmet Öğüt
  Yeliz
  20.00 Konser
  Bülent Ortaçgil