Mission: Impossible 6 setinden yeni kare

Çekimleri devam eden Mission Impossible 6 (Görevimiz Tehlike 6) setinden yeni bir kare geldi. Böylece Man of Steel, Batman v Superman: Adaletin Safağı filmlerinde Superman'i canlandıran Henry Cavill'in yeni ımajı da izleyiciyle buluştu.

 • 1


  Beyazperdenin en uzun soluklu aksiyon serilerinden biri olan Görevimiz Tehlike, önümüzdeki yıl 6. devam halkasıyla takipçilerinin karşısına çıkacak. Bir kez daha ikonik karakter Ethan Hunt rolünde aksiyon yıldızı Tom Cruise'u göreceğimiz Görevimiz Tehlike 6'nın setinden yepyeni bir kare geldi. Gelen karede Man of Steel, Batman v Superman: Adaletin Safağı filmlerinde Superman olarak karşımıza çıkan ve Justice League serisi ile tekrar beyazperdede Superman rolünde izleyeceğimiz aktör Henry Cavill yeni bıyığıyla boy gösteriyor.

  Mission Impossible 6 (Görevimiz Tehlike 6) filminin çekimlerinin başlamasıyla setten ilk kareler de basına sızmıştı.

 • 2

  Geçtiğimiz günlerde kadrosuna Superman rolüyle tanıdığımız Henry Cavill'in de dahil olduğu Mission Impossible 6 filminden beklenen haber geldi.
 • 3

  Yönetmen Christopher McQuarrie sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda filmin çekimlerinin başladığını duyurdu.
 • 4

  Bu haberle birlikte Tom Cruise’un Ethan Hunt olarak yeniden karşımıza çıkacağı Mission Impossible 6’nın setinden ilk kareler de basına sızdı.
 • 5

  Altıncı filmde Tom Cruise’un yanı sıra, Simon Pegg ve Jeremy Renner’ın da rollerine geri dönmesi bekleniyor. Filmde rol alacağı kesinleşen bir diğer isim ise Rebecca Ferguson oldu.
 • 6

  Skydance Media CEO’su ve Mission Impossible yapımcısı David Ellison, SXSW sırasında Collider ile yaptığı röportaj aracılığı ile yeni filmde Tom Cruise ve aksiyon sahnelerinin serinin önceki filmlerinden çok daha iyi olacağını iddia etmiş ve yönetmen Christopher McQuarrie geri döndüğü için çok heyecanlı olduklarını da belirtmişti.
 • 7

  Oyuncu kadrosunda Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Simon Pegg, Ving Rhames, Sean Harris ve Alec Baldwin gibi isimlerin yer aldığı Mission Impossible 6, 27 Temmuz 2018'de vizyonda olacak.