58’inde 28 gösteren Madonna’nın sırrı

Geçtiğimiz günlerde doğum gününü kutlayan dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, sosyal medya hesabından paylaştığı görüntülerle yine gündeme oturdu. Meraklılarının sorduğu soru yine aynı: 58 yaşına basan Madonna hala 28 gösteriyor, ama nasıl?

ntv.com.tr 20.08.2016 - 12:36 | Son Güncelleme : 20.08.2016 - 12:43

58’inde 28 gösteren Madonna’nın sırrı

Yaşlanma olması ve yaşanması gereken bir süreç ama birçok insan yaşının getirdiği fiziksel değişikliklere direnmeyi tercih ediyor. Hemen herkes 'yıllara meydan okuma'nın sırrını araştırıyor ve daha genç görünmenin yollarını arıyor.

Yüzlerinde ve vücutlarında yıllarını izlerini çok iyi saklayanlar ise her zaman ilgi odağı. Bunlardan biri de popun kraliçesi olarak kabul edilen Madonna.  

“Madonna bir dünya starı ve gözümüzün önünde gençlik ve orta yaşlılık hallerini geçirdi, geçiriyor. Fakat gerçek anlamda Madonna bu süreci muazzam bir naiflikle ve doğallıkla yaşıyor” diyen Estetik Cerrah Op. Dr. Bülent Cihantimur, Madonna’nın gençlik sırrını, zamanında alınan önemlere bağlıyor.

ABD’li Madonna, 58. doğum gününü Küba’nın başkenti Havana’da kutladı.
ABD’li Madonna, 58. doğum gününü Küba’nın başkenti Havana’da kutladı.

Popun kraliçesi Madonna, 56’ncı yaş gününü görkemli bir partiyle kutladı.
Cihantimur, "Siz ne kadar çabuk ve gereken önlemleri alırsanız, buna ek olarak kaybolanların, eksilenleri yerine takviye kuvvetler eklerseniz, Madonna gibi 58’inde 28 gösterir ve yaşlanmayı reddedersiniz.” diyor.

MADONNANIN GENÇLİK İKSİRİ

Madonna’nın gençlik sırrının ameliyatsız uygulamalar olduğunu ileri süren Dr. Cihantimur, sanatçıya yön veren bir estetik cerrah danışmanı olduğu görüşünde:

Madonna'nın 56’ncı yaş günü partisinden bir kare.
Madonna'nın 56’ncı yaş günü partisinden bir kare.

"Ben bu danışmana güzellik koruyucusu diyorum. Madonna’yı o kadar iyi yönlendirmiş ki, bugün yaşının çok çok iyisi bir yüz ve bedenle karşı karşıyayız. Madonna’nın dolgu, botoks, ultherapy, prp, mezoterapi, ozon terapi gibi ameliyatsız gençleştirme tedavilerine başvurduğu çok açık. Bu işlemler sosyal hayatı etkilemeyen, çabucak etkisi gözlemlenen ve en önemlisi koruyucu tedavilerdir. Kırışıklıkların yer etmemesini sağlar, azalan yağ ve kemik dokusuna takviye yapılmasını sağlar. Elbette Madonna, diyetine en önemlisi tabii ki egzersizine de önem veren bir star olduğu için, işte bugün yaşlanmayı reddedenler kervanına o da girmiş bulunuyor.”

"MADONNA GİBİ OLMAK İÇİN HERKESİN BİR GÜZELLİK KORUYUCUSU OLMALI"


Op. Dr. Bülent Cihantimur'a göre, bunu herkes yapabilir ancak bir güzellik koruyucusu ile: 

“Madonna gibi olmak mümkün. Bunu ancak bir estetik cerrahtan yani güzellik koruyucusundan yardım alarak başarabilirsiniz. Profesyonelliğine ve estetik bakış açısına güvendiğiniz birisiyle Madonna gibi yaşlanmayı reddedebilirsiniz. Günümüzün teknolojisi, ameliyatsız uygulamalar ve estetik cerrahi ile yaşınızın iyisi hatta çok çok daha iyisi olabilirsiniz. Herkes kendine bakmalı, tıpkı orta sehpanın tozunu almak gibi bir şey bu aslında. Türk kadınları evlerine baktıkları kadar kendilerine baksalar, dikkat etseler, bu işi zaten başarırlar.”

Dr. Cihantimur, yaşlanma karşıtı uygulamalarda, cilt ve vücut bakımında yeni neslin daha iyi olduğunu, kendilerine dikkat ettiklerini de sözlerine ekledi.

Sayfa Yükleniyor...