ÇOKSEV’den çocuklara yılbaşı partisi

Çocuk Kanserleri Sevgi Ve Dayanışma Derneği ÇOKSEV kanser hastası çocuklara, yeni yıla yeni umutlarla girmeleri için yılbaşı partisi düzenledi.

Haberler 28.12.2013 - 15:42

ÇOKSEV’den çocuklara yılbaşı partisi

ÇOKSEV’in kanser hastası çocuklara moral vermek amacıyla düzenlediği yılbaşı partisine ÇOKSEV Dernek Başkanı Prof.Dr. Rejin Kebudi, Ünlü Tiyatro ve dizi oyuncuları Burak Alkaş, Hazal Şenel, Alican Altun, ve Ses Sanatçısı Nevzat Soydan katıldı.

Kanser hastası çocukların ruhen sağlıklı olabilmeleri için eğitici ve sosyal faaliyetlerde bulunmanın önemine vurgu yapan Prof Dr. Rejin Kebudi, “Yardıma muhtaç kanser hastası çocuklara çağdaş tedavi olanakları sunmak, çocukluk çağı kanserleri konusunda halkı bilgilendirmek, çocukların ve ailelerinin yaşadıkları zorlukları topluma aktarmak, dayanışmayı sağlamak adına birçok sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiriyoruz. Bize destek olan ve ellerini her daim omuzlarımızda hissettiğimiz dostlarımıza, yardımsever herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

TİYATRO OYUNCULARINDAN ÇOCUKLARA HEDİYELER
Yılbaşı partisinde animasyon gösterileri ve palyaço eşliğinde eğlenen kanser hastası çocuklara ünlü tiyatro oyuncularından da sürpriz vardı. “Orço” karakteriyle tanınan Burak Alkaş, “Salça” karakteriyle tanınan Hazal Şenel ve Alican Altun çocuklarla sohbet edip, yardımseverler tarafından hazırlanan hediyeleri dağıttılar. Nevzat Soydan da bu özel partide şarkılarıyla çocukları coşturdu. Umut dolu bir yıla merhaba diyen çocuklar ÇOKSEV’ in düzenlediği yılbaşı partisiyle eğlencenin de tadını çıkardılar.

Sayfa Yükleniyor...