“Kansere inat son ses müzik” dediler!

Pembe İzler Derneği tarafından düzenlenen ve geliri kanser tedavisi gören kadınlara destek olmak için kullanılacak konserde, birbirinden ünlü isimler bir araya geldi.

ntv.com.tr 29.04.2016 - 11:49 | Son Güncelleme : 29.04.2016 - 11:59

“Kansere inat son ses müzik” dediler!

Kadın kanserleri konusunda toplumda farkındalık yaratmak ve kanserle mücadele eden kadınların tedavi süreçlerinde destek olmak amacıyla faaliyet gösteren Pembe İzler Derneği, düzenlediği “Kansere Karşı Son Ses Müzik” etkinlikleriyle birbirinden ünlü isimleri bir araya getirmeye devam ediyor.

İlki, Ocak ayında düzenlenen İpek Açar, Suat Suna ve İskender Paydaş’ın katılımıyla gerçekleşen konserden sonra ikincisi Yüksek Sadakat Grubu ile devam etti. 27 Nisan akşamı, Garaj İstanbul’da gerçekleştirilen konserde, Ayşegül Aldinç son albümü “Sek iz”de yer alan “Aşk Gelince” şarkısıyla Yüksek Sadakat ile düet yaptı.

İpek Açar, Kayahan’ın ünlü şarkılarından biri olan “Gönül Sayfam”ı seslendirdi. Oyuncu Uğur Aslan ise, Cem Karaca’nın sesiyle gönüllere taht kuran “Resimdeki gözyaşları” ve “Islak ıslak” şarkılarını başarıyla seslendirerek seyircilerin beğenisini kazandı. Etkinliğin en eğlenceli anları ise Pembe İzler Dernek üyelerinin “Pink Think” yazılı tişörtleriyle Uğur Aslan’a vokal olarak eşlik etmesi oldu.

“KANSERE KARŞI VERİLEN DESTEK ÇOK ÖNEMLİ”

2 yıl önce kanser tedavisi gören ünlü senarist Sema Ergenekon konser öncesinde sahneye çıkarak, “Kanser, tedavisi çok pahalı olan bir hastalık. Bu nedenle kanserle mücadele eden derneklere vereceğiniz tüm destek, onların hayatında önemli bir iz bırakıyor” dedi.

Pembe İzler Derneği Başkanı Arzu Karataş, kanserle mücadele eden kadınlara destek olmak amacıyla düzenlenen bu geceye katılarak gösterdikleri hassasiyet için tüm seyircilere teşekkür etti.

Ünlü sanatçıların sahneye çıktığı gecenin Bergüzar Korel, Rıza Kocaoğlu, Duygu Yetiş ve Hazal Ergüçlü gibi ünlü konukları da vardı.

Yüksek Sadakat, kanser tedavisi gören kadınlara maddi destek vermek amacıyla düzenlenen “Kansere Karşı Son Ses Müzik” konserinde ücret almazken, mekan sponsorluğunu da Garaj İstanbul üstlendi. Konserin sağlık desteği ise Acıbadem Mobil tarafından verildi.

Sayfa Yükleniyor...