Uzmanlar meme ve tiroid kanserini anlatacak

Meme ve tiroid kanserlerindeki son gelişmeler İstanbul’da masaya yatırılacak. Liv Hospital ve Memorial Sloan Cancer Center işbirliğinde gerçekleştirilecek olan sempozyumda bir de halk toplantısı yapılacak ve akıllara takılan sorular cevap bulacak.

Haberler 03.09.2014 - 10:24

Uzmanlar meme ve tiroid kanserini anlatacak

11 – 13 Eylül tarihleri arasında Liv Hospital konferans salonunda gerçekleştirilecek “Tiroid Kanserinde Güncel Cerrahi Yaklaşımlar ve Meme Kanserinde Bireysel Tedavi Yaklaşımları” sempozyumunda meme ve tiroid kanseri ile ilgili yeni tanı, tedavi ve cerrahi yöntemler ele alınacak. Liv Hospital Meme Cerrahı Uzmanı Prof. Dr. Levhi Akın ve Endokrin Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Fatih Tunca’nın ev sahipliği yapacağı sempozyumda, Memorial Sloan Cancer Center Tiroid Cerrahı Dr. Ashok R. Shaha, Meme Cerrahı Dr. Hiram S. Cody bu hastalıklarla ilgili son gelişmeleri ve en yeni tedavi yöntemlerini paylaşacak.

11 Eylül’de halka açık yapılacak toplantının moderatörlüğünü meme kanseri tedavisi görmüş olan Gazeteci-Yazar, Pembe Hanım Kanserli Hasta ve Yakınlarıyla Dayanışma Derneği kurucusu Nevval Sevindi yapacak. ABD’li doktorlarla birlikte, Prof. Dr. Levhi Akın ve Doç. Dr. Fatih Tunca meme ve tiroid kanseri hakkında katılımcılardan gelen soruları yanıtlayacak.

Sempozyumun 12 – 13 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek ikinci bölümü ise yalnızca hekimlere yönelik, bilimsel toplantı olacak. Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinden gelen uzmanlar tiroid ve meme kanserlerindeki son durumu irdeleyecek.

Sayfa Yükleniyor...