İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yazar Dan Buffa, 91. Oscar Ödül Töreni sunuculuğu için Akademi'nin ilk tercihinin oyuncu Dwayne Johnson'ın olduğu açıkladı.  Hızlı ve Öfkeli'nin Hobbs'u Dwayne Johnson, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla Oscar Töreni sunuculuğu için Akademi'nin ilk görüştüğü isim olduğunu doğruladı.

The Rock, Twitter'dan sunuculuk üzerinde anlaşma sağlandığın ancak Jumanji: Welcome To The Jungle'ın devam halkasının hazırlıkları nedeniyle çekilmek zorunda kaldığını yazdı.

Dwayne Johnson başrollerini Jason Statham ile paylaştığı yeni filmi Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw filmiyle gündemde
Dwayne Johnson başrollerini Jason Statham ile paylaştığı yeni filmi Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw filmiyle gündemde

OSCAR'DA SUNUCU KRİZİ NASIL BAŞLADI?

Bu yıl 91'si düzenlenecek Oscar Ödül törenin sunucusu olarak komedyen ve aktör Kevin Hart'ın ismi açıklanmış, ancak 48 saat sonra homofobik tweetleri tepki gören Hart sunuculuktan ayrılmıştı.

Bunun üzerine sinema dünyasının en önemli ödüllerinin 30 yıl aradan sonra ilk kez, resmi bir sunucusunun olmayacağı açıklandı.

ÖDÜL VERECEK İSİMLER BELLİ OLDU

Akademi, dün sosyal medya üzerinden bir açıklama yaparak geçen yıl The Darkest Hour filmiyle En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülen Gary Oldman, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri ile En İyi Kadın Oyuncu ödülünün sahibi olan Frances McDormand, aynı filmle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünün sahibi Sam Rockwell ve I, Tonya filmiyle En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünün sahibi Allison Janney’e bu yıl ödül veren isimler arasında yer verileceğini duyurdu.

HOBB VE SHAW FRAGMAN - İZLE