HBO'dan Game of Thrones’un Spinn-Off'ları için resmi açıklama

Game of Thrones’un hikayesinin öncesini anlatan devam dizileri (Spinn-Off), 2020’den sonra ekranlardaki yerlerini alacak.

Game-of-thrones-nights-king1.jpg

HBO’nun Programlama Müdürü Casey Bloys, Game of Thrones'un (Taht Oyunları) devam dizilerinin (Spinn-Off), final sezonunun üzerinden en az bir yıl geçtikten sonra yayınlanacağını açıkladı.

"5 FARKLI PROJE ÜZERİNE ÇALIŞIYORUZ"

Bloys beş farklı proje üzerinde çalışmaya devam ettiklerini ve çalışmalardan bazılarını görme şansı olduğunu belirtti ve “Her proje farklı bir takvime sahip. Aynı başlangıç noktalarından ilerlemiyorlar, dolayısıyla her birinde farklı aşamalardayız, ancak şu ana kadar gördüklerimiz beni cesaretlendirdi. Neye ne zaman karar vereceğimizle ilgili bir zaman çizelgemiz yok” diye ekledi.

"FİNAL DEVASA BİR TELEVİZYON OLAYI"

Devam dizisinin reklamını yapmak için Game of Thrones’un final sezonunu kullanmamalarının nedeni sorulunca Bloys şöyle cevap verdi: “Final sezonuna gölge düşürmek istemiyorum. Final sezonu, devasa bir televizyon olayı olarak yayınlanmalı. Onu, hemen ardından gelecek bir devam dizisiyle ucuzlaştırmak istemiyorum. Bu, dizinin başarısının ne denli büyük ve anlamlı olduğu gerçeğini azaltabilir."

Game of Thrones’un potansiyel beş devam dizisi Bryan Cogman, Max Borenstein, Jane Goldman, Brian Helgeland ve Carly Wray tarafından hazırlanıyor.

Sayfa Yükleniyor...