War for the Planet of the Apes'in fragmanı yayınlandı

Yeni nesil Maymunlar Cehennemi serisinin üçüncüsü olan Matt Reeves filmi War for the Planet of the Apes’ten ilk uzun soluklu fragman yayınlandı.

MV5BNzhjNzA5NTQtZGI3Ny00YzZmLTgyNWYtMjExYWNiMTUxMDQ2L2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyNDg2MjUxNjM@__V1_SX1777_CR0,0,1777,840_AL_.jpg

20th Century Fox War For The Planet Of The Apes'ten yeni fragman yayınladı. Film Matt Reeves imzalı Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti'nin devam filmi olma özelliğini taşıyor.

SERİNİN ÜÇÜNCÜ FİLMİ

2011 yapımı James Franco ve Andy Serkis’li Rise of the Planet of the Apes'le beyazpedeye geri dönüş yapan Planet of the Apes serisi daha sonra 2014 yapımı Dawn of the Planet of the Apes'le devam etmiş ve serinin iki filmi de oldukça beğenilmişti. Şimdi ise sırada serinin üçüncü filmi olacak War for the Planet of the Apes var.

GELECEKLERİ BU YÜZLEŞMEYE BAĞLI

Gişe hiti serinin son halkası olan In War for the Planet of the Apes filminde Sezar ve beraberindekiler insanlarla acımasız bir savaşta karşı karşıya geliyolar. Fakat Sezar'ın ordusu büyük kayıplar veriyor. Kendisini ordusuna ve halkına karşı sorumlu hisseden Sezar, Colonel ile birebirde yüzleşmek için yola koyulur. Şimdi iki ırkın da geleceğinin kaderi bu yüzleşmeye bağlıdır.

14 TEMMUZ'DA VİZYONDA

Sevilen serinin son filminde oyuncu kadrosunda Andy Serkis'in yanı sıra Woody Harrelson, Steve Zahn, Terry Notary ve Karin Konoval yer alıyor.

Film Amerika ile ülkemizde eş zamanlı olarak 14 Temmuz 2017'de vizyona girecek.

Sayfa Yükleniyor...