Riyad Mahrez 1 yılda değerini 82'ye katladı

Bu yıl Leicester City'nin Premier Lig'de yaptığı büyük çıkışın mimarlarından biri olan Riyad Mahrez, transferin de gözdesi oldu. Manchester United ve Tottenham, Cezayirli yıldız için 41 milyon euroyu gözden çıkardı.

ntv.com.tr 21.12.2015 - 11:42

Riyad Mahrez 1 yılda değerini 82'ye katladı

Premier Lig'de 17 maçta topladığı 38 puanla liderlik koltuğuna oturan Leicester City'nin Cezayirli yıldızı Riyad Mahrez,  attığı 13 gol ve yaptığı 6 asistle diğer Ada ekiplerinin dikkatini çekmeyi başardı.

Fransız basınında yer alan haberlere göre, Manchester United ve Tottenham, Leicester City'nin 2014 yılında Fransa'nın Le Havre takımından sadece 500 bin euro karşılığında transfer ettiği Mahrez için 41 milyon euroluk teklif yapmaya hazırlanıyor.

İngiliz basınına transfer söylentilerinin farkında olduğunu söyleyen Mahrez, takımında çok mutlu olduğunu ve ayrılmayı düşünmediğini belirtti. 

Kendisine olan ilgiden memnun olduğunu da ifade eden Mahrez, Leicester City'nin şu anda ligde lider olduğunu, bu durumda Ocak ayındaki ara transfer döneminde takımdan ayrılmanın "aptallık" olacağını da sözlerine ekledi. 

Sayfa Yükleniyor...