Roland Garros 2009 2. Gün Programı: 25 Mayıs 2009 Pazartesi

CHATRIER KORTU
Başlama saati 12:00
Oynanacak Maçlar


1. Tek Bayanlar - 1.Tur Dinara Safina (RUS)[1] - Anne Keothavong (GBR): 6-0, 6-0

2. Tek Erkekler - 1.Tur Rafael Nadal (İSP)[1] - Marcos Daniel (BRA): 7-5, 6-4, 6-3

3. Tek Erkekler - 1.Tur Alberto Martin (İSP) - Roger Federer (SUI)[2]: 4-6, 3-6, 2-6

4. Tek Bayanlar - 1.Tur Marion Bartoli (FRA)[13] - Pauline Parmentier (FRA): 3-6, 6-1, 6-3

LENGLEN KORTU
Başlama saati 12:00
Oynanacak Maçlar


1. Tek Bayanlar - 1.Tur Ai Sugiyama (JPN) - Aravane Rezai (FRA): 3-6, 2-6

2. Tek Bayanlar - 1.Tur Venus Williams (USA)[3] - Bethanie Mattek-Sands (USA): 6-1, 4-6, 6-1

3. Tek Erkekler - 1.Tur Paul-Henri Mathieu (FRA)[32] - Laurent Recouderc (FRA): 6-4, 6-4, 6-1

4. Tek Erkekler - 1.Tur Andy Roddick (USA)[6] - Romain Jouan (FRA): 6-2, 6-4, 6-2

5. Tek Bayanlar - Patty Schnyder (SUI)[17) - Kateryna Bondarenko (UKR): 4-6, 3-6

KORT 1
Başlama Saati 12:00
Oynanacak Maçlar


1. Tek Erkekler - 1.Tur Nicolas Devilder (FRA) - Stanislas Wawrinka (SUI)[17]: 6-4, 6-3, 5-7, 2-6, 6-4

2. Tek Bayanlar - 1.Tur Anastasiya Yakimova (BLR) - Maria Sharapova (RUS): 3-6, 6-1, 6-2

3. Tek Erkekler - 1.Tur Bjorn Phau (GER) - Jeremy Chardy (FRA): 6-2, 7-6, 6-3

4. Tek Bayanlar - 1.Tur Vera Dushevina (RUS) - Caroline Wozniacki (DEN)[10]: 6-4, 5-7(Ertelendi)

KORT 2
Başlama saati 12:00
Oynanacak maçlar


1. Tek Erkekler - 1.Tur Nikolay Davydenko (RUS)[10] - Stefan Koubek (AUT): 6-2, 6-1, 6-4

2. Tek Bayanlar - 1.Tur Stephanie Cohen-Aloro (FRA) - Jie Zheng (CHN)[15]: 1-6, 3-6

3. Tek Erkekler - 1.Tur Guillaume Rufin (FRA) - Eduardo Schwank (ARG): 6-1, 6-3, 6-3

4. Tek Bayanlar - 1.Tur Flavia Pennetta (ITA)[14] - Alexa Glatch (USA): 1-6, 1-6

5. Tek Erkekler - Fabio Fognini (ITA) - Igor Andreev (RUS)[25]: 5-7, 1-6, 6-3, 6-1, 6-3

KORT 3
Başlama saati 12:00
Oynanacak Maçlar


1. Tek Bayanlar - 1.Tur Tamarine Tanasugarn (THA) - Camille Pin (FRA): 6-3, 5-7, 7-5

2. Tek Erkekler - 1.Tur Franco Ferreiro (BRA) - Feliciano Lopez (İSP)[28]: 2-6, 7-6, 6-4, 7-6, 7-5

3. Tek Bayanlar - 1.Tur Rossana De Los Rios (PAR) - Agnieszka Radwanska (POL)[12]: 3-6, 1-6

KORT 4
Başlama saati 12:00
Oynanacak maçlar


1. Tek Erkekler - 1.Tur Mischa Zverev (GER) - Potito Starace (ITA): 6-7, 7-5, 1-0(Bıraktı)

2. Tek Erkekler - 1.Tur Janko Tipsarevic (SRB) - Albert Montanes (İSP): 3-6, 7-6,7-6, 6-4

3. Tek Bayanlar - 1.Tur Tsvetana Pironkova (BUL) - Jill Craybas (USA): 5-7, 2-6

KORT 5
Başlama saati 12:00
Oynanacak maçlar


1. Tek Bayanlar - 1.Tur Alisa Kleybanova (RUS)[23] - Polona Hercog (SLO): 2-6, 6-4, 1-6

2. Tek Erkekler - 1.Tur Rui Machado (POR) - Kristof Vliegen (BEL): 6-2, 6-4, 4-6, 2-6, 6-3

3. Tek Bayanlar - 1.Tur Patricia Mayr (AUT) - Mariya Koryttseva (UKR): 1-6, 1-6

KORT 6
Başlama Saati 12:00
Oynanacak maçlar


1. Tek Erkekler - 1.Tur Robin Soderling (SWE)[23] - Kevin Kim (USA): 7-6, 7-6, 6-2

2. Tek Bayanlar - 1.Tur Lucie Safarova (CZE) - Sabine Lisicki (ALM): 6-2, 1-6, 6-1

3. Tek Erkekler - 1.Tur Robby Ginepri (USA) - Pablo Andujar (İSP): 4-6, 6-7, 6-7

4. Tek Bayanlar - 1.Tur Jarmila Groth (AUS) - Kinnie Laisne (FRA): 6-4, 6-3

KORT 7
Başlama saati 12:00
Oynanacak maçlar


1. Tek Bayanlar - 1.Tur Stephanie Foretz (FRA) - Kirsten Flipkens (BEL): 1-6, 6-4, 4-6

2. Tek Erkekler - 1.Tur Fernando Gonzalez (CHI)[12] - Jiri Vanek (CZE): 6-3, 6-2, 6-3

3. Tek Erkekler - 1.Tur Simone Bolelli (ITA) - Tomas Berdych (CZE)[19]: 6-3, 6-4, 6-4, 5-7, 4-6

4. Tek Bayanlar - 1.Tur Tathiana Garbin (ITA) - Ayumi Morita (JPN): 7-5, 7-5

KORT 8
Başlama saati 12:00
Oynanacak maçlar


1. Tek Erkekler - 1.Tur Nicolas Massu (CHI) - Daniel Koellerer (AUT): 6-3, 6-3, 6-4, 1-6, 2-6

2. Tek Erkekler - 1.Tur Diego Junqueira (ARJ) - Paul Capdeville (CHI): 3-6, 7-5, 6-1, 6-3

3. Tek Bayanlar - 1.Tur Irena Pavlovic (FRA) - Akgul Amanmuradova (ÖZB): 3-6, 4-6

KORT 10
Başlama saati 12:00
Oynanacak maçlar


1. Tek Erkekler - 1.Tur Ilia Bozoljac (SRB) - Nicolas Kiefer (ALM): 7-6, 3-6, 7-5, 6-4

2. Tek Bayanlar - 1.Tur Yvonne Meusburger (AUT) - Lucie Hradecka (CZE): 1-6, 2-6

3. Tek Bayanlar - 1.Tur Barbora Zahlavova Strycova (CZE) - Lourdes Dominguez Lino (İSP): 1-6, 6-4, 7-9

4. Tek Erkekler - 1.Tur Oscar Hernandez (İSP) - Ivo Minar (CZE): 3-6, 6-7, 3-6

KORT 11
Başlama saati 12:00
Oynanacak maçlar


1. Tek Erkekler - 1.Tur Denis Istomin (UZB) - Santiago Giraldo (COL): 6-3, 6-7, 6-3, 7-6

2. Tek Erkekler - 1.Tur Igor Kunitsyn (RUS) - Teimuraz Gabashvili (RUS): 7-6, 6-7, 3-6, 1-6

3. Tek Bayanlar - 1.Tur Olivia Rogowska (AUS) - Maria Kirilenko (RUS): 6-4, 6-4

KORT 14
Başlama saati 12:00
Oynanacak maçlar


1. Tek Bayanlar - 1.Tur Corinna Dentoni (ITA) - Agnes Szavay (HUN)[29]: 3-6, 4-6

2. Tek Bayanlar - 1.Tur Michelle Larcher De Brito (POR) - Melanie South (GBR): 0-6, 7-6, 7-5

3. Tek Bayanlar - 1.Tur Olga Govortsova (BLR) - Katie O'brien (GBR): 6-1, 6-1

4. Tek Erkekler - 1.Tur Thomaz Bellucci (BRA) - Martin Vassallo Arguello (ARJ): 4-6, 7-6, 5-5(Bıraktı)

KORT 16
Başlama saati 12:00
Oynanacak maçlar


1. Tek Erkekler - 1.Tur Mikhail Youzhny (RUS) - Gilles Muller (LUX): 7-6, 6-1, 6-4

2. Tek Bayanlar - 1.Tur Edina Gallovits (ROU) - Carla Suarez Navarro (İSP)[22]: 1-6, 4-6

3. Tek Erkekler - 1.Tur Jose Acasuso (ARJ) - Santiago Ventura (İSP): 3-6, 7-6, 6-0, 6-3

4. Tek Bayanlar - 1.Tur Mariana Duque Marino (COL) - Anna Chakvetadze (RUS)[26]: 3-6, 6-4, 6-4

KORT 17
Başlama saati 12:00
Oynanacak maçlar


1. Tek Erkekler - 1.Tur Victor Hanescu (ROU)[30] - Steve Darcis (BEL): 7-6, 7-6, 7-6

2. Tek Bayanlar - 1.Tur Dominika Cibulkova (SVK)[20] - Alona Bondarenko (UKR): 6-4, 2-6, 6-4

3. Tek Erkekler - 1.Tur Jurgen Melzer (AUT)[24] - Sergio Roitman (ARJ): 6-4, 7-6, 6-0