3. GÜN SONUÇLARI

Fransa Açık Tenis Turnuvası'nda 26 Mayıs karşılaşmalarının sonuçları...

25.05.2009 - 20:04

CHATRIER
Başlama saati: 12:00
Oynanacak karşılaşmalar

1. Tek bayanlar- 1. tur Jelena Jankovic (SRB)[5] - Petra Cetkovska (CZE): 6-2, 6-3

2. Tek erkekler- 1. tur Nicolas Lapentti (ECU) - Novak Djokovic (SRB)[4]: 3-6, 1-3(Bıraktı)

3. Tek erkekler- 1. tur Julien Benneteau (FRA) - Jo-Wilfried Tsonga (FRA)[9]: 4-6, 6-3, 3-6, 4-6

4. Tek bayanlar- 1. tur Alize Cornet (FRA)[21] - Maret Ani (EST): 6-4, 7-5

LENGLEN
Başlama saat: 12:00
Oynanacak karşılaşmalar


1. Tek bayanlar- 1. tur Svetlana Kuznetsova (RUS)[7] - Claire Feuerstein (FRA): 6-1, 6-4

2. Tek erkekler- 1. tur Bobby Reynolds (USA) - Gael Monfils (FRA)[11]: 2-6, 3-6, 1-6

3. Tek bayanlar- 1. tur Klara Zakopalova (CZE) - Serena Williams (USA)[2]: 3-6, 7-6, 4-6

4. Tek erkekler- 1. tur Fabrice Santoro (FRA) - Christophe Rochus (BEL): 3-6, 1-6, 6-3, 4-6

Kort 1
Başlama saati: 12:00
Oynanacak karşılaşmalar


1. Tek erkekler- 1. tur Juan Martin Del Potro (ARG)[5] - Michael Llodra (FRA): 6-3, 6-3, 6-1

2. Tek bayanlar- 1. tur Virginie Razzano (FRA) - Daniela Hantuchova (SVK): 6-3, 6-3

3. Tek bayanlar- 1. tur Chanelle Scheepers (RSA) - Elena Dementieva (RUS)[4]: 4-6, 3-6

4. Tek erkekler- 1. tur James Blake (USA)[15] - Leonardo Mayer (ARG): 6-7, 5-7, 2-6

Kort 2
Başlama saat: 12:00
Oynanacak karşılaşmalar


1. Tek bayanlar- 1. tur Nathalie Dechy (FRA) - Sybille Bammer (AUT)[28]: 3-6, 6-7

2. Tek erkekler- 1. tur Juan Carlos Ferrero (ESP) - Ivan Ljubicic (CRO): 6-3, 2-6, 6-4, 6-4, 3-6

3. Tek erkekler- 1. tur Dmitry Tursunov (RUS)[21] - Arnaud Clement (FRA): 3-6, 6-3, 4-6, 1-6

4. Tek bayanlar- 1. tur Samantha Stosur (AUS)[30] - Francesca Schiavone (ITA)

5. Tek bayanlar 1. tur Vera Dushevina (RUS) - Caroline Wozniacki (DEN)[10]: 6-4, 5-7, 1-6

Kort 3
Başlama saati:
12:00
Oynanacak karşılaşmalar


1. Tek erkekler- 1. tur Marc Gicquel (FRA) - Rainer Schuettler (GER)[27]: 6-0, 6-0, 6-4

2. Tek erkekler- 1. tur Maximo Gonzalez (ARG) - Mardy Fish (USA)[22]: 6-3, 1-6, 6-4, 7-6

3. Tek bayanlar- 1. tur Ekaterina Makarova (RUS) - A. Medina Garrigues (ESP)[18]: 2-6, 7-5, 0-6

4. Çift bayanlar- 1. tur Andrea Hlavackova (CZE) - Serena Williams (USA)[5] Lucie Hradecka (CZE) Venus Williams (USA)[5]: 1-6, 6-3(Ertelendi)

Kort 4
Başlama saati: 12:00
Oynanacak karşılaşmalar


1. Tek bayanlar- 1. tur Anastasija Sevastova (LAT) - Melinda Czink (HUN): 6-3, 4-6, 1-6

2. Tek erkekler- 1. tur Brian Dabul (ARG) - Sergiy Stakhovsky (UKR): 6-4, 5-7, 6-7, 3-6

3. Tek bayanlar- 1. tur Viktoriya Kutuzova (UKR) - Zuzana Ondraskova (CZE): 6-2, 6-4

Kort 5
Başlama saati: 12:00
Oynanacak karşılaşmalar


1. Tek bayanlar- 1. tur Mara Santangelo (ITA) - Petra Martic (CRO): 4-6, 2-6

2. Tek erkekler- 1. tur Evgeny Korolev (RUS) - Daniel Gimeno-Traver (ESP): 4-6(Bıraktı)

3. Tek bayanlar- 1. tur Yanina Wickmayer (BEL) - Urszula Radwanska (POL): 4-6, 6-3, 6-0

4. Tek bayanlar- 1. tur Carly Gullickson (USA) - Sorana Cirstea (ROU): 4-6, 2-6

Kort 6
Başlama saati: 12:00
Oynanacak karşılaşmalar


1. Tek bayanlar- 1. tur Galina Voskoboeva (KAZ) - Sania Mirza (IND): 6-4, 7-6

2. Tek erkekler- 1. tur Tommy Robredo (ESP)[16] - Adrian Mannarino (FRA): 6-2, 6-1, 6-2

3. Tek bayanlar- 1. tur Jelena Dokic (AUS) - Karolina Sprem (CRO): 3-6, 6-1, 6-2

4. Tek erkekler- 1. tur Andrei Pavel (ROU) - Tommy Haas (GER): 1-6, 4-6, 4-6

Kort 7
Başlama saati: 12:00
Oynanacak karşılaşmalar


1. Tek bayanlar- 1. tur Magdalena Rybarikova (SVK) - Kristina Mladenovic (FRA): 6-1, 2-6, 8-6

2. Tek erkekler- 1. tur Philipp Kohlschreiber (GER)[29] - Bernard Tomic (AUS): 6-1, 6-2, 6-2

3. Tek erkekler- 1. tur Marcos Baghdatis (CYP) - Juan Monaco (ARG): 3-6, 2-6, 4-6

4. Tek bayanlar- 1. tur Shuai Peng (CHN)[31] - Maria Jose Martinez Sanchez (ESP): 6-1, 2-6, 4-6

Kort 8
Başlama saati: 12:00
Oynanacak karşılaşmalar


1. Tek erkekler- 1. tur Ivan Navarro (ESP) - Andreas Beck (GER): 7-6, 6-4, 6-1

2. Çift bayanlar- 1. tur Patricia Mayr (AUT) - Severine Bremond Beltrame (FRA) Anastasiya Yakimova (BLR) Julie Coin (FRA): 2-6, 3-6

3. Çift bayanlar- 1. tur Iveta Benesova (CZE) - Sybille Bammer (AUT) Barbora Zahlavova Strycova (CZE) Janette Husarova (SVK): 6-1, 6-1

4. Çift bayanlar- 1. tur Bethanie Mattek-Sands (USA)[10] - Ayumi Morita (JPN) Nadia Petrova (RUS)[10] - Magdalena Rybarikova (SVK): 7-5, 6-3

Kort 10
Başlama saati:
12:00
Oynanacak karşılaşmalar

1.Tek erkekler- 1. tur Viktor Troicki (SRB) - Lukasz Kubot (POL): 6-3, 3-6, 6-3, 6-4, 6-7

2. Çift bayanlar- 1. tur Akgul Amanmuradova (UZB) - Lourdes Dominguez Lino (ESP) Alla Kudryavtseva (RUS) Sara Errani (ITA): 3-6, 2-6

3. Çift bayanlar- 1. tur Tathiana Garbin (ITA) - Kveta Peschke (CZE)[2] Roberta Vinci (ITA) Lisa Raymond (USA)[2]

Kort 11
Başlama saati: 14:00

Oynanacak karşılaşmalar

1. Çift bayanlar- 1. tur Zi Yan (CHN)[16] - Jie Zheng (CHN)[16] Edina Gallovits (ROU)  Olga Govortsova (BLR): 6-4, 6-2

2. Çift bayanlar- 1. tur Maria Elena Camerin (ITA) - Gisela Dulko (ARG) Anna Chakvetadze (RUS) Agnes Szavay (HUN): 1-6, 3-6

3. Çift bayanlar- 1. tur Raquel Kops-Jones (USA) - Vania King (USA)[13] Abigail Spears (USA) Monica Niculescu (ROU)[13]: 1-6, 3-6

Kort 14
Başlama saati: 14:00

Oynanacak karşılaşmalar

1.Tek erkekler- 1. tur Victor Crivoi (ROU) - Simon Greul (GER): 6-1, 7-6, 6-2

2. Çift bayanlar- 1. tur Jarmila Groth (AUS) - Olga Savchuk (UKR) Renata Voracova (CZE) Jie Zheng (CHN)[16]: 2-6, 3-6

3. Çift bayanlar- 1. tur Anna-Lena Groenefeld (GER)[11] - Kristina Barrois (GER) Patty Schnyder (SUI)[11] Anne Keothavong (GBR): 6-1, 6-2

Kort 16
Başlama saati: 12:00
Oynanacak karşılaşmalar


1. Çift bayanlar- 1. tur Mervana Jugic-Salkic (BIH) - Klaudia Jans (POL) Tatiana Poutchek (BLR) Alicja Rosolska (POL): 4-6, 3-6

2. Çift bayanlar- 1. tur Stephanie Foretz (FRA) - Lucie Safarova (CZE) Camille Pin (FRA) Vladimira Uhlirova (CZE): 6-3, 1-6, 3-6

3. Çift bayanlar- 1. tur Sophie Lefevre (FRA) - Alona Bondarenko (UKR) Aurelie Vedy (FRA) Kateryna Bondarenko (UKR)

4. Çift bayanlar- 1. tur Mathilde Johansson (FRA) - Violette Huck (FRA) Pauline Parmentier (FRA) Laura Thorpe (FRA)

Kort 17
Başlama saati: 12:00
Oynanacak karşılaşmalar


1. Tek bayanlar - 1. tur Monica Niculescu (ROU) - Aleksandra Wozniak (CAN)[24]: 4-6, 6-4, 3-6

2. Tek bayanlar - 1. tur Virginia Ruano Pascual (ESP) - Nicole Vaidisova (CZE): 6-4, 6-3

3.Tek erkekler- 1. tur Guillermo Garcia-Lopez (ESP) - Andreas Seppi (ITA): 3-6, 3-6, 1-6

4. Çift bayanlar- 1. tur Ekaterina Dzehalevich (BLR) - Eva Hrdinova (CZE) Andreja Klepac (SLO) Nicole Vaidisova (CZE)

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...