4. GÜN SONUÇLARI

Fransa Açık Tenis Turnuvası'nda 27 Mayıs Çarşamba günü oynanan karşılaşmaların sonuçları...

Ntvspor 26.05.2009 - 22:45

Kort Philippe Chatrier
Başlama saati: 12:00
1. Tek erkekler - 2. tur Andy Murray (GBR)[3] - Potito Starace (ITA): 6-3, 2-6, 7-5, 6-4

2. Tek bayanlar- 2. tur Tamarine Tanasugarn (THA) - Ana Ivanovic (SRB)[8]: 1-6, 2-6

3. Tek erkekler - 2. tur Josselin Ouanna (FRA) - Marat Safin (RUS)[20]: 10-8, 7-6, 7-6, 4-6, 3-6

4. Tek bayanlar- 2. tur Venus Williams (USA)[3] - Lucie Safarova (CZE): 6-7(Ertelendi)

Kort Suzanne Lenglen
Başlama saati: 12:00
1. Tek bayanlar- 2. tur Dinara Safina (RUS)[1] - Vitalia Diatchenko (RUS): 6-1, 6-1

2. Tek erkekler - 2. tur Robert Kendrick (USA) - Gilles Simon (FRA)[7]: 5-7, 0-6, 1-6

3. Tek bayanlar- 2. tur Nadia Petrova (RUS)[11] - Maria Sharapova (RUS): 2-6, 6-1, 6-8

4. Tek erkekler - 2. tur Rafael Nadal (ESP)[1] - Teimuraz Gabashvili (RUS): 6-1, 6-4, 6-2

Kort 1
Başlama saati: 12:00
1. Tek bayanlar- 2. tur Julie Coin (FRA) - Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[27]: 2-6, 6-7

2. Tek bayanlar- 2. tur Polona Hercog (SLO) - Aravane Rezai (FRA): 6-3, 4-6, 2-6

3. Tek erkekler - 2. tur Radek Stepanek (CZE)[18] - Mathieu MontKort (FRA): 6-4, 4-6, 6-4, 6-4

4. Tek erkekler - 2. tur Nikolay Davydenko (RUS)[10] - Diego Junqueira (ARG): 4-6, 6-3, 6-0(Ertelendi)

Kort 2
Başlama saati: 12:00
1. Tek bayanlar- 2. tur Victoria Azarenka (BLR)[9] - Kristina Barrois (GER): 7-6, 7-5

2. Tek erkekler - 2. tur Philipp Petzschner (GER) - Fernando Verdasco (ESP)[8]: 1-6, 2-6, 3-6

3. Tek erkekler - 2. tur Nicolas Massu (CHI) - Stanislas Wawrinka (SUI)[17]: 1-6, 1-6, 2-6

4. Çift erkekler- 1. tur Dusan Vemic (SRB) - Michael Llodra (FRA) Mischa Zverev (GER) Fabrice Santoro (FRA): 6-4, 6-4

Kort 3
Başlama saati: 12:00
1. Tek erkekler - 2. tur Fernando Gonzalez (CHI)[12] - Rui Machado (POR): 6-3, 6-2, 6-3

2. Tek erkekler - 2. tur Dudi Sela (ISR) - Marin Cilic (CRO)[13]: 0-6, 3-6, 1-6

3. Tek bayanlar- 2. tur Iveta Benesova (CZE)[32] - Alla Kudryavtseva (RUS): 6-1, 6-2

4. Çift bayanlar- 1. tur Daniela Hantuchova (SVK)[7] - Emilie Loit (FRA) Ai Sugiyama (JPN)[7] Kristina Mladenovic (FRA): 7-5, 7-5

Kort 4
Başlama saati: 12:00
1. Tek bayanlar- 2. tur Arantxa Rus (NED) - Yaroslava Shvedova (KAZ): 0-6, 2-6

2. Tek bayanlar- 2. tur Elena Vesnina (RUS) - Agnes Szavay (HUN)[29]: 2-6, 0-6

3. Çift bayanlar- 1. tur Sorana Cirstea (ROU) - Maria Kirilenko (RUS)[8] Caroline Wozniacki (DEN) Flavia Pennetta (ITA)[8]: 4-6, 4-6

4. Çift bayanlar- 1. tur Stephanie Cohen-Aloro (FRA) - Victoria Azarenka (BLR)[12] Alize Cornet (FRA) Elena Vesnina (RUS)[12]: 1-6, 3-6

Kort 5
Başlama saati: 12:00
1. Tek erkekler - 2. tur Victor Hanescu (ROU)[30] - Mikhail Youzhny (RUS): 7-5, 7-5, 7-5

2. Tek bayanlar- 2. tur Akgul Amanmuradova (UZB) - Olga Govortsova (BLR): 3-6, 7-6, 5-7

3. Çift bayanlar- 1. tur Kinnie Laisne (FRA) - Maret Ani (EST) Stephanie Vongsouthi (FRA) Kaia Kanepi (EST): 1-6, 1-6

4. Çift bayanlar- 1. tur Yaroslava Shvedova (KAZ) - Jill Craybas (USA) Tamarine Tanasugarn (THA) Carly Gullickson (USA): 2-6, 2-6

Kort 6
Başlama saati: 12:00
1. Tek erkekler - 2. tur Janko Tipsarevic (SRB) - Feliciano Lopez (ESP)[28]: 6-7, 6-4, 7-6, 6-3

2. Tek bayanlar- 2. tur Dominika Cibulkova (SVK)[20] - Kirsten Flipkens (BEL): 6-1, 6-0

3. Tek bayanlar- 2. tur Gisela Dulko (ARG) - Anna-Lena Groenefeld (GER): 7-6, 0-6, 6-2

4. Tek erkekler - 2. tur Robin Soderling (SWE)[23] - Denis Istomin (UZB): 6-4, 7-6, 6-4

Kort 7
Başlama saati: 12:00
1. Tek bayanlar- 2. tur Na Li (CHN)[25] - Timea Bacsinszky (SUI): 6-1, 6-4

2. Tek bayanlar- 2. tur Michelle Larcher De Brito (POR) - Jie Zheng (CHN)[15]: 6-4, 6-3

3. Tek erkekler - 2. tur Nicolas Kiefer (GER) - David Ferrer (ESP)[14]: 2-6, 3-6, 7-5, 4-6, 6-3

4. Tek erkekler - 2. tur Andrey Golubev (KAZ) - Lleyton Hewitt (AUS): 4-6, 3-6, 1-6

Kort 8
Başlama saati: 12:00
1. Çift bayanlar- 1. tur Sophie Lefevre (FRA) - Alona Bondarenko (UKR) Aurelie Vedy (FRA) Kateryna Bondarenko (UKR): 6-3, 2-6, 1-6

2. Çift erkekler- 1. tur Marc Lopez (ESP) - Juan Ignacio Chela (ARG) Tommy Robredo (ESP) Eduardo Schwank (ARG): 4-6, 6-3, 7-6

3. Çift erkekler- 1. tur Jan Hernych (CZE) - Andreas Beck (GER) Christophe Rochus (BEL) Jean-Claude Scherrer (SUI): 6-7, 6-2, 6-4

4. Çift erkekler- 1. tur Stephen Huss (AUS)[13] - Jose Acasuso (ARG) Ross Hutchins (GBR)[13] Fernando Gonzalez (CHI): 4-6, 2-6

5. Çift bayanlar- 1. tur A. Medina Garrigues (ESP)[3] - Dominika Cibulkova (SVK) Virginia Ruano Pascual (ESP)[3] Virginie Razzano (FRA)

Kort 9
Başlama saati: 12:00
1. Çift bayanlar- 1. tur Julie Ditty (USA) - Marta Domachowska (POL) Maria-Emilia Salerni (ARG) Tamira Paszek (AUT): 6-7, 7-5, 6-2

2. Çift bayanlar- 1. tur Chia-Jung Chuang (TPE)[14] - Ipek Senoglu (TUR) Sania Mirza (IND)[14] Yanina Wickmayer (BEL): 7-5, 6-1

3. Çift bayanlar- 1. tur Ekaterina Makarova (RUS) - Mariya Koryttseva (UKR) Arantxa Parra Santonja (ESP) Galina Voskoboeva (KAZ): 6-0, 7-6

4. Çift erkekler- 1. tur Marcelo Melo (BRA)[10] - Igor Kunitsyn (RUS) Andre Sa (BRA)[10] Dmitry Tursunov (RUS): 4-6, 5-7

Kort 10
Başlama saati: 12:00
1. Çift bayanlar- 1. tur Tathiana Garbin (ITA) - Kveta Peschke (CZE)[2] Roberta Vinci (ITA) Lisa Raymond (USA)[2]: 2-6, 4-6

2. Çift bayanlar- 1. tur Cara Black (ZIM)[1] - Melinda Czink (HUN) Liezel Huber (USA)[1] Natalie Grandin (RSA): 6-3, 7-6

3. Çift erkekler- 1. tur Maximo Gonzalez (ARG) - Frantisek Cermak (CZE)[12] Juan Monaco (ARG) Michal Mertinak (SVK)[12]: 6-7, 3-6

4. Çift bayanlar- 1. tur Nuria Llagostera Vives (ESP)[6] - Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) Maria Jose Martinez Sanchez (ESP)[6] Francesca Schiavone (ITA): 6-7, 4-6

5. Çift bayanlar- 1. tur Jelena Dokic (AUS) - Petra Cetkovska (CZE) Alisa Kleybanova (RUS) Carla Suarez Navarro (ESP): 6-3, 6-2

Kort 11
Başlama saati: 12:00
1. Çift bayanlar- 1. tur Ekaterina Dzehalevich (BLR) - Eva Hrdinova (CZE) Andreja Klepac (SLO) Nicole Vaidisova (CZE): 7-5, 3-6, 6-2

2. Çift erkekler- 1. tur Julian Knowle (AUT) - Oscar Hernandez (ESP) Jurgen Melzer (AUT) Albert Montanes (ESP): 6-4, 6-1

3. Çift bayanlar- 1. tur Liga Dekmeijere (LAT) - Su-Wei Hsieh (TPE)[9] Aleksandra Wozniak (CAN) Shuai Peng (CHN)[9]: 3-6, 1-6

4. Çift erkekler- 1. tur Rajeev Ram (USA) - Andrei Pavel (ROU) Bobby Reynolds (USA) Horia Tecau (ROU): 2-6, 5-7

5. Çift erkekler- 1. tur David Martin (USA) - Travis Parrott (USA)[15] Sam Querrey (USA) Filip Polasek (SVK)[15]: 5-7, 5-7

Kort 14
Başlama saati: 12:00
1. Çift erkekler- 1. tur Mariusz Fyrstenberg (POL)[6] - Sebastian Prieto (ARG) Marcin Matkowski (POL)[6] Martin Vassallo Arguello (ARG): 6-4, 6-3

2. Çift bayanlar- 1. tur Vera Dushevina (RUS) - Nathalie Dechy (FRA)[15] Anastasia Rodionova (AUS) Mara Santangelo (ITA)[15]: 6-1, 6-1

3. Çift erkekler- 1. tur Rohan Bopanna (IND) - Guillermo Garcia-Lopez (ESP) Jonathan Erlich (ISR) Sergio Roitman (ARG): 4-6, 6-7

4. Çift bayanlar- 1. tur Viktoriya Kutuzova (UKR) - Agnieszka Radwanska (POL) Aravane Rezai (FRA) Urszula Radwanska (POL): 2-6, 1-6

5. Çift erkekler- 1. tur Max Mirnyi (BLR)[7] - Wesley Moodie (RSA) Andy Ram (ISR)[7] Dick Norman (BEL): 6-7, 3-6

Kort 16
Başlama saati: 12:00
1. Çift bayanlar- 1. tur Mathilde Johansson (FRA) - Violette Huck (FRA) Pauline Parmentier (FRA) Laura Thorpe (FRA): 6-2-6-3

2. Çift erkekler- 1. tur Jeremy Chardy (FRA) - Bruno Soares (BRA)[5] Marc Gicquel (FRA) Kevin Ullyett (ZIM)[5]: 6-7, 4-6

3. Çift bayanlar- 1. tur Tsvetana Pironkova (BUL) - Samantha Stosur (AUS)[4] Selima Sfar (TUN) Rennae Stubbs (AUS)[4]: 2-6, 2-6

4. Çift erkekler- 1. tur James Cerretani (USA) - Nicolas Almagro (ESP) Sergiy Stakhovsky (UKR) Ivan Navarro (ESP): 6-2, 4-6, 6-2

5. Çift erkekler- 1. tur Christopher Kas (GER) - Martin Damm (CZE)[16] Rogier Wassen (NED) Robert Lindstedt (SWE)[16]: 6-7, 7-6, 7-5

Kort 17
Başlama saati: 12:00
1. Tek erkekler - 2. tur Nicolas Almagro (ESP)[31] - Ernests Gulbis (LAT): 6-7, 7-6, 6-3, 6-2

2. Tek bayanlar- 2. tur Lucie Hradecka (CZE) - Carla Suarez Navarro (ESP)[22]: 2-6, 4-6

3. Çift erkekler- 1. tur Julien Benneteau (FRA) - Jerome Haehnel (FRA) Nicolas Mahut (FRA) Florent Serra (FRA): 6-5, 5-7, 6-4

4. Çift erkekler- 1. tur Arnaud Clement (FRA) - Pablo Cuevas (URU)[8] Nicolas Devilder (FRA) Luis Horna (PER)[8]: 2-6, 6-7

5. Çift erkekler- 1. tur Lukas Dlouhy (CZE)[3] - Sebastien De Chaunac (FRA) Leander Paes (IND)[3] Benoit Paire (FRA): 6-1, 6-3

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...