"50 milyon euro etmem!"

Çin'in Tianjin Quanjian takımı Fiorentina'nın Hırvat golcüsü Kalinic için 50 milyon Euro'yu gözden çıkardı. Ancak Kalinic'in, "o kadar etmem" diyerek teklifi geri çevirdiği ortaya çıktı.

Haberler - Ntvspor 12.02.2017 - 21:54

"50 milyon euro etmem!"

Çin ekipleri transfere dudak uçuklatan rakamlar ayırırken, Fiorentina'nın golcüsü Kalinic'ten farklı bir yanıt geldi.

Tianjin Quanjian takımının Ocak ayında Kalinic için Fiorentina'ya 50 milyon Euro'luk teklif yaptığı ortaya çıktı. Ancak Hırvat golcünün bonservisinin o kadar etmeyeceğini söyleyerek transfere hayır yanıtı verdiği bildirildi.

İtalya Milli Takımının eski kaptanı Fabio Cannavaro'nun teknik direktörlüğünü yaptığı Tianjin Quanjian'ın teklifini doğrulayan Nikola Kalinic, İtalyan Corriere della Sera gazetesine konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Teklife onay verseydim, transfer gerçekleşecekti. Kulüp ne yanıt verirdi bilmiyorum; ancak Cannavaro beni aradı ve konu benim için kapanmıştı. Bir daha da açılmadı" dedi.

Kendisi için teklif edilen 50 milyon Euro için de konuşan Kalinic, "Gerçekten 50 milyon Euro etmem ve benim için o parayı veren birinden şüphe ederim. Para benim için önemli değil ve ne kadar ödeyeceklerini bilmiyordum. Para benim için hayatta her şey değil." diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...