6. GÜN SONUÇLARI

Fransa Açık Tenis Turnuvası'nda 29 Mayıs Cuma günü oynanan karşılaşmaların sonuçları...

29.05.2009 - 12:39

Kort Philippe Chatrier
Başlama saati: 11:00
1. Tek bayanlar - 3. tur Aravane Rezai (FRA) - Michelle Larcher De Brito (POR): 7-6, 6-2

2. Tek erkekler- 3. tur Fernando Gonzalez (CHI)[12] -Josselin Ouanna (FRA): 7-5, 6-3, 7-5

3. Tek erkekler- 3. tur Rafael Nadal (ESP)[1] -Lleyton Hewitt (AUS): 6-1, 6-3, 6-1

4. Tek bayanlar - 3. tur Maria Sharapova (RUS) -Yaroslava Shvedova (KAZ): 1-6, 6-3, 6-4

Kort Suzanne Lenglen
Başlama saati: 11:00
1. Tek bayanlar - 3. tur Iveta Benesova (CZE)[32] -Ana Ivanovic (SRB)[8]: 0-6, 2-6

Başlama saati: 13:00
2. Tek erkekler- 2. tur Sergiy Stakhovsky (UKR) - Novak Djokovic (SRB)[4]: 3-6, 4-6, 1-6

3. Tek bayanlar - 3. tur Venus Williams (USA)[3] -Agnes Szavay (HUN)[29]: 0-6, 4-6

4. Tek erkekler- 3. tur Victor Hanescu (ROU)[30] -Gilles Simon (FRA)[7]: 6-4, 6-4, 6-2

5. Tek erkekler- 3. tur Andy Murray (GBR)[3] -Janko Tipsarevic (SRB): 7-6, 6-3 (Tipsarevic çekildi)

Kort 1
Başlama saati: 11:00
1. Tek erkekler- 3. tur Nicolas Almagro (ESP)[31] - Fernando Verdasco (ESP)[8]: 2-6, 6-7, 6-7

2. Tek bayanlar - 3. tur Dinara Safina (RUS)[1] - Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[27]: 6-2, 6-0

3. Tek erkekler- 3. tur Robin Soderling (SWE)[23] -David Ferrer (ESP)[14]: 6-7, 7-5, 6-2, 7-6

Kort 2
Başlama saati: 11:00
1. Çift bayanlar- 2. tur A. Medina Garrigues (ESP)[3] -Ekaterina Dzehalevich (BLR) Virginia Ruano Pascual (ESP)[3] Andreja Klepac (SLO): 6-2, 6-4

2. Tek bayanlar - 3. tur Dominika Cibulkova (SVK)[20] -Gisela Dulko (ARG): 6-4, 6-2

3. Tek erkekler- 3. tur Radek Stepanek (CZE)[18] -Marin Cilic (CRO)[13]: 1-6, 6-7, 3-6

4. Çift bayanlar- 2. tur Gisela Dulko (ARG) Agnes Szavay (HUN)-Serena Williams (USA)[5]  Venus Williams (USA)[5]: 6-1, 1-6, 2-6

Kort 3
Başlama saati: 11:00
1. Çift bayanlar- 2. tur Bethanie Mattek-Sands (USA)[10] -Alona Bondarenko (UKR) Nadia Petrova (RUS)[10] Kateryna Bondarenko (UKR): 6-1, 6-3

2. Çift erkekler- 2. tur Julien Benneteau (FRA) -Travis Parrott (USA)[15] Nicolas Mahut (FRA) Filip Polasek (SVK)[15]: 6-2, 6-4

3. Çift bayanlar- 2. tur Chia-Jung Chuang (TPE)[14] - Agnieszka Radwanska (POL) Sania Mirza (IND)[14] Urszula Radwanska (POL): 6-4, 6-7, 3-6

4. Çift erkekler- 1. tur Josselin Ouanna (FRA) -Mahesh Bhupathi (IND)[4] Jo-Wilfried Tsonga (FRA) Mark Knowles (BAH)[4]

Kort 6
Başlama saati: 11:00
1. Çift erkekler- 2. tur Simon Aspelin (SWE) -Frantisek Cermak (CZE)[12] Paul Hanley (AUS) Michal Mertinak (SVK)[12]: 7-6, 6-3

2. Çift erkekler- 2. tur Simone Bolelli (ITA) - Bruno Soares (BRA)[5] Andreas Seppi (ITA) Kevin Ullyett (ZIM)[5]: 3-6, 1-6

3. Çift bayanlar- 2. tur Cara Black (ZIM)[1] -Jelena Dokic (AUS) Liezel Huber (USA)[1] Alisa Kleybanova (RUS)(Hükmen)

Kort 7
Başlama saati: 11:00
1. Çift erkekler- 2. tur Julian Knowle (AUT) - Pablo Cuevas (URU)[8] Jurgen Melzer (AUT) Luis Horna (PER)[8]: 3-6, 4-6

2. Tek erkekler- 3. tur Nikolay Davydenko (RUS)[10] - Stanislas Wawrinka (SUI)[17]: 6-3, 4-6, 6-3, 6-2

3. Tek bayanlar - 3. tur Na Li (CHN)[25] -Olga Govortsova (BLR): 7-5, 6-1

4. Karışık çiftlerLiezel Huber (USA)[1] -Bethanie Mattek-Sands (USA) Bob Bryan (USA)[1] Kevin Ullyett (ZIM)

Kort 16
Başlama saati 11:00
1. Çift erkekler- 2. tur Jaroslav Levinsky (CZE) - Marcel Granollers (ESP) Igor Zelenay (SVK) Santiago Ventura (ESP): 6-3, 6-2

2. Çift erkekler- 2. tur Wesley Moodie (RSA) - Jan Hernych (CZE) Dick Norman (BEL) Christophe Rochus (BEL)

3. Karışık çiftler Flavia Pennetta (ITA) -Kveta Peschke (CZE) Dusan Vemic (SRB) Frantisek Cermak (CZE): 7-5, 6-1

4. Karışık çiftler Virginia Ruano Pascual (ESP)[8] - Vania King (USA) Stephen Huss (AUS)[8] Marcelo Melo (BRA): 4-6, 3-6

Kort 17
Başlama saati: 11:00
1. Çift erkekler- 2. tur Mariusz Fyrstenberg (POL)[6] - Marc Lopez (ESP) Marcin Matkowski (POL)[6] Tommy Robredo (ESP): 4-6, 6-4, 4-6

Başlama saati:13:00
2. Tek erkekler- 2. tur Philipp Kohlschreiber (GER)[29] -Juan Carlos Ferrero (ESP): 6-4, 2-6, 6-4, 6-7, 6-3

3. Çift erkekler- 2. tur 6-4 2-6 6-4 6-7(3) Michael Kohlmann (GER) -Lukasz Kubot (POL)[9] Alexander Waske (GER) Oliver Marach (AUT)[9]: 7-6, 7-6

4. Çift bayanlar- 2. tur Lourdes Dominguez Lino (ESP) -Samantha Stosur (AUS)[4] Sara Errani (ITA) Rennae Stubbs (AUS)[4]: 3-6, 4-6

5. Çift erkekler- 2. tur Igor Kunitsyn (RUS) -Fabio Fognini (ITA) Dmitry Tursunov (RUS) Teimuraz Gabashvili (RUS): 6-2, 6-3

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...