A Milli Futbol Takımı'nın maç programı açıklandı (Karadağ, Cebelitarık ve Hollanda maçları hangi tarihlerde oynanacak?)

A Milli Futbol Takımı'nın 2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri'nde Karadağ, Cebelitarık ve Hollanda ile oynayacağı maçların programı belli oldu.

Haberler - Anadolu Ajansı 30.08.2021 - 11:34

A Milli Futbol Takımı'nın maç programı açıklandı (Karadağ, Cebelitarık ve Hollanda maçları hangi tarihlerde oynanacak?)

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, milli takıma davet edilen oyuncular, bugün saat 19.00'dan itibaren Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanmaya başlayacak. Ay-yıldızlılar, ilk antrenmanını yarın Riva'da yapacak.

KARADAĞ 

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ve aday kadrodan bir futbolcu, Karadağ maçı öncesinde 31 Ağustos Salı günü saat 14.00'de tesislerde bir basın toplantısı düzenleyecek. A Milliler, bu karşılaşmanın son provasını da aynı tesiste saat 19.30'da gerçekleştirecek.

TÜRKİYE KARADAĞ MAÇI NE ZAMAN?

1 Eylül'de Beşiktaş Park'ta oynanacak Türkiye-Karadağ maçı, saat  TSİ 21.45'te başlayacak.

CEBELİTARIK

Milliler, Cebelitarık karşılaşması için 2 Eylül Perşembe günü saat 15.00'de İstanbul Havalimanı'ndan Türk Hava Yollarına (THY) ait uçakla İspanya'nın Malaga kentine yolculuk edecek. Kafile daha sonra buradan karayolu ile konaklama yapacağı Cadiz'deki So/Sotogrande Oteli'ne geçecek.

Şenol Güneş ve aday kadrodan bir futbolcu, 3 Eylül Cuma günü TSİ 20.30'da maçın oynanacağı Victoria Stadyumu'nda basın toplantısı düzenleyecek. Cebelitarık maçı öncesindeki son çalışma ise, TSİ 21.00'de statta gerçekleştirilecek.

TÜRKİYE CEBELİTARIK MAÇI NE ZAMAN?

4 Eylül Cumartesi günü  Victoria Stadyumu'nda oynanacak Cebelitarık-Türkiye maçı, TSİ 21.45'te başlayacak.

HOLLANDA

Ay-yıldızlılar, Hollanda maçı için ise 5 Eylül Pazar günü TSİ 14.00'te Malaga'dan Türk Hava Yollarına (THY) ait uçakla Hollanda'nın Amsterdam kentine gidecek. Kafile aynı akşam bir antrenman yapacak.

Hollanda müsabakası öncesi Şenol Güneş ve aday kadrodan bir futbolcu, 6 Eylül Pazartesi günü TSİ 20.30'da maçın oynanacağı Johan Cruijff Arena'da basın toplantısı düzenleyecek. Bu karşılaşmanın son çalışması ise TSİ 21.00'de yine statta olacak.

TÜRKİYE HOLLANDA MAÇI NE ZAMAN?

7 Eylül Salı günü Johan Cruijff Arena'da oynanacak Hollanda-Türkiye maçı TSİ 21.45'te başlayacak.

A Milli Takım kafilesi 8 Eylül Çarşamba günü Amsterdam'dan TSİ 15.00'te hareket edecek uçakla İstanbul'a dönecek.

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

Sayfa Yükleniyor...