A millilerin zor maçı bugün NTV’de!

A Millilerin Euro 2012 grup elemelerindeki hayati karşılaşması, bu akşam 20:30'da NTV ve yüksek çözünürlülük kalitesiyle D-Smart HD 116. kanalda yayın yapan HD-en'den canlı yayınlanacak. Karşılaşmayı Ercan Taner anlatacak ve Rıdvan Dilmen de yorumlayacak.

NTV Haber 27.03.2011 - 16:00

A millilerin zor maçı bugün NTV’de!

Milli maç ile ilgili her şey gün boyu özel yayınlarla NTV Spor ve NTV’de olacak. Türkiye-Avusturya maçı öncesi 20:00’de Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda bir araya gelecek Ercan Taner ve Rıdvan Dilmen, “Milli Maç Özel” programında karşılaşmanın önemi, neler yapabileceğimiz, nasıl oynanması gerektiği, takımın son durumunu değerlendirecek, stattaki atmosfer yansıtılacak ve milli maç coşkusu doyasıya ekrana gelecek. Devre arasında ise Metin Tekin, Mehmet Demirkol ve Güntekin Onay maçın ilk yarısını NTV Spor’da konuşacak.

“Milli Maç Özel”, maçın ardından 22:30’de bu kez daha kalabalık bir kadro ile ekranda olacak. NTV’denizleyeceğimiz programa Güntekin Onay, Rıdvan Dilmen, Mehmet Demirkol, Metin Tekin yorumcu olarak katılacak. Teknik Direktör Guus Hiddink ve milli futbolcular ile yapılan özel söyleşiler canlı yayına gelirken, yorumcular karşılaşmanın sonucu, oyuncularımızın performansı ve gruptaki şansımız konuşulacak.

NTV SPOR’DA GÜN BOYU MİLLİ MAÇ YAYINI
Bu arada milli maç özel yayını NTV Spor’da saat 11:00’de başlayacak. Canlı yayınlar gece yarısına kadar kesintisiz sürecek. Rıdvan Dimen, Ercan Taner, Metin Tekin, Güntekin Onay, Mehmet Demirkol, Murat Kosova, Sine Büyüka, Dilara Gönder ve Tuğba Dural canlı yayında izleyeceğimiz isimler.

BU MAÇIN TELAFİSİ YOK!
A Milli Takım, A Grubu’ndaki 5. maçında Avusturya ile oynayacak. Rakip Türkiye’nin 6 puanla 4. olduğu grupta Avusturya, 7 puanla 3. durumda. İlk iki maçını kazandıktan sonra son iki maçını kaybeden Türkiye, ikincilik hedefine ulaşabilmek için Avusturya’yı yenmek zorunda.


Kazanan takım ikinciliğe yükselecek. Milli takımımız, yenilenen kadrosu ile seyirci desteğini de arkasına alarak Şükrü Saracoğlu Stadı'ndan galibiyet çıkarmaya çalışacak.

Türkiye, ikinci yarı maçlarına ise 3 Haziran’da grubun bir başka iddialı takımı Belçika karşılaşması ile başlayacak.

MİLLİ MAÇ ÖZEL YAYINLARI (Canlı)

11.00 -- SPOR SERVİSİ NTV SPOR

Fuat Akdağ – Mehmet Demirkol

13.00 -- MİLLİ MAÇ ÖZEL NTV SPOR

Sine Büyüka ve Dilara Gönder

14.00 -- 14 / 16 NTV SPOR

Tuğba Dural

16.00 -- MİLLİ MAÇ ÖZEL NTV SPOR

Sine Büyüka ve Dilara Gönder


18.00 -- %100 FUTBOL – NTV SPOR (Ş.SARAÇOĞLU STADI)

Güntekin Onay – Rıdvan Dilmen

19.00 -- 90+ - NTV SPOR (Ş.SARAÇOĞLU STADI)

Murat Kosova – Mehmet Demirkol – Metin Tekin

20.00 – MİLLİ MAÇ ÖZEL NTV ve NTV SPOR (Ş.SARAÇOĞLU STADI)

ERCAN TANER – RIDVAN DİLMEN

20:30 TÜRKİYE-AVUSTURYA NTV ve HD-en

Euro 2012 Eleme Grubu 4. maçı

21.15 –DEVRE ARASI NTV SPOR (Ş.SARAÇOĞLU STADI)

Güntekin Onay- Mehmet Demirkol – Metin Tekin

22.30 –MİLLİ MAÇ ÖZEL NTV (Ş.SARAÇOĞLU STADI)

Güntekin Onay – Rıdvan Dilmen – Mehmet Demirkol – Metin Tekin

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...