Galatasaray Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Abdurrahim Albayrak, 3-0 kazanılan Antalyaspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Kulübün sorunları için büyük mesai harcadıklarını vurgulayan Albayarak, yönetime geldikleri günden bugüne çok ciddi sorunları hallettiklerini belirterek şunları söyledi:

"Geçen yemekte futbolcu kardeşlerimiz, ‘Neden televizyonda futbolcular 4 aydır para alamıyor diyorsun’ dedi. ‘Hayır, 7 aydır para alamıyoruz. İlk siz yatırdınız’ dediler.

Gece geç saatlere kadar çalışıyoruz. Hoca ile toplantılar yapıyoruz. Zor bir dönemden geçiyoruz. Bize destek olan 77 tane locadan 17’si paraya çevrildi. 60 tane kaldı. Yarın 3 tanenin daha parası yatacak. 3 senelik loca alan oldu."

Antalyaspor maçını da değerledniren Albayrak, "İlk yarı çok iyi oynadık. Lider olduk. Taraftarlarımıza teşekkür ederim. Kasımpaşa maçında aynı tribün heyecanı o maçta bekliyoruz. Sivasspor maçının bir kaza olduğunu söylemiştim. Ondan sonra oynadığımız iki maçta çok iyi oynadık. Yolumuza devam ediyoruz. Puanımız 44. Emin adımlarla hedefimize yürüyoruz” diye konuştu.