Ali Koç'tan Aykut Kocaman açıklaması

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "Yerli hoca olursa Aykut Hoca'dan başkası olmayacaktır" dedi.

13.06.2018 - 15:01 | Son Güncelleme : 13.06.2018 - 15:57

Ali Koç'tan Aykut Kocaman açıklaması

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yeni sportif direktör Damien Comolli'nin imza töreni öncesi teknik direktör konusuna açıklık getirdi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Aykut Kocaman'la ilgili yaptığı açıklamada "Hocamızla iki kez görüştüm. Resmi çekmemiz açısından çok yardımcı oldu. Bu kadroyu 2. yapıp Şampiyonlar Ligi'ne taşıması çok büyük başarıdır. Önümüzdeki sezon kendi beklentilerimizi, o kendi beklentilerini bizimle paylaştı. Şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki, yerli hoca ile çalışacaksak bu Aykut Hoca'dan başkası olmayacaktır" dedi.

"ERSUN YANAL'LA GÖRÜŞME GERÇEK DIŞI"

Ersun Yanal ismini kesin bir dille yalanlayan Koç şu ifadeleri kullandı:

"Bodrum'a en son kampanyamız için gitmiştim. Bodrum'a gidip Ersun Hoca'yla görüştüğüm yazılıyor. Bunlar nereden çıkıyor bilmiyorum. Yakından uzaktan gerçekle alakası yok. Yerli hoca ile devam edeceksek Aykut Hoca'dan başkası olmayacaktır. Kendisinden de Cuma'ya kadar süre istedim. Damien'in çalışmaları için de süre gerekiyor. Yeni bir yolculuğa çıktık. Gelecekle ilgili her türlü opsiyonumuzu en sağlıklı ve doğru şekilde değerlendireceğiz. Kimsenin baskısı altında kalmadan duygusallığa yer vermeden veya mininum yer vererek, bu konuda camiamız açısından en sağlıklı kararı almaya çalışıyoruz. Hep beraber kararımızı vereceğiz ve sizinle paylaşacağız."

COMOLLI: KOCAMAN'LA TOPLANTIDAN ÇOK KEYİF ALDIM

Damien Comolli ise, "Buraya geldiğimde Aykut hoca ile birebir toplantı yaptım. Sayın Kocaman'la yaptığım toplantıdan çok keyif aldım. Bana anlatıldığı gibi kibar, işini ve kulübünü çok seven; futbolcuları tarafından çok saygı duyulan bir insan. Kendisinden her departman için rapor alıyorum. bu rapor doğrultusunda yönetime kararını bildireceğim ve son kararı yönetim verecek" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...