Bundesliga takımlarından Werder Bremen'de forma giyen Portekizli oyuncu Hugo Almeida, Beşiktaş ile sözleşme imzalayacağı yönündeki haberleri yalanladı.

Almeida'nın röportajı Bild gazetesinin internet sitesinde yayınlandı.

''Türk medyası bugün sizin Beşiktaş ile sözleşme imzalayacağınızı yazdı. Bu doğru mu?'' şeklindeki soruya Almeida, ''Bu tümüyle yalan. Ben Portekiz'deyim ve ailem ile tatil yapıyorum. Bu hikayeyi muhtemelen Beşiktaş Başkanı yayıyor'' dedi.

Almeida, şöyle devam etti:

''Türk gazeteciler beni aradı ve benim ne zaman İstanbul'a gelip imza atacağımı sordular. Bu bilgiyi Beşiktaş başkanından aldıklarını söylediler. Ben Beşiktaş kulübü ile hiçbir zaman görüşmedim. Sadece danışmanımla iletişim halindeyim.''

Noel tatilinden sonra danışmanı Jorge Mendes ile yeniden görüşeceğini, şimdi ailesi ile birlikte tatilin keyfini çıkartacağını ve huzursuz olması için bir neden bulunmadığını ifade eden Almeida, ''Türk Ligi sizin için sözkonusu olabilir mi?'' şeklindeki bir soruya karşılık, ''Bu konuda bir şey söyleyemem. Önce danışmanımla konuşacağım. Üzerinde görüşecek bir çok teklif var'' dedi.