Altın: İki stoper bir forvet alacağız

Denizlispor Teknik Direktörü Erhan Altın, yeni transferlerden memnun olduğunu belirtirken, kadroya 2 stoper ve bir forvet oyuncusu alacaklarını söyledi.

12.07.2009 - 18:22

DENİZLİ - Turkcell Süper Lig takımlarından Denizlispor'un Teknik Direktörü Erhan Altın, takıma 2 stoper, 1 hücum oyuncusu alacaklarını bildirdi.

Altın, 11 gün süren Isparta Davraz kampının sona erdiğini, takımın eksik yönlerini tespit etme imkanı bulduğunu belirtti.

Transfer edilen futbolcuların performanslarından memnun olduğunu kaydeden Altın, Ahmet Cebe, Murat Hacıoğlu ve Adem Çalık'ın üstün bir performans sergilediklerini söyledi.

Altın, ''Davraz kampımızda daha çok kondisyon ağırlıklı çalışma yaptık. Futbolcularım istediğim güç düzeyine ulaştılar. Bu kamp bizim için çok yararlı oldu. Uyguladığımız kondisyon ve taktik çalışmalarından futbolcularımı daha iyi tanıma fırsatı buldum. Şu anda 27 futbolcum var. Bunlardan 3-4 tanesini kiralık vereceğiz. Takıma yeni katılan Murat, Adem ve Ahmet'in performansından memnunum. Takıma, 2 stoper ve 1 hücum oyuncusu alacağız.'' diye konuştu.

14 Temmuz'da Avusturya kampının başlayacağını hatırlatan Erhan Altın, burada daha çok taktik oyun anlayışına yönelik çalışmalar yapacaklarını ifade ederek, ''Burada yapacağımız çalışmalar sonucunda lige hazır hale geleceğiz. Kiralık vereceğimiz futbolcularla ilgili son kararı Avusturya kampından sonra alacağız.'' dedi.

Denizli'deki 1. etap, Davraz'da yapılan 2. etap çalışmalarında, Brezilyalı oyuncu Wescley'den istediği verimi alamadığını dile getiren Altın, bu oyuncunun gönderilmesi için yönetime rapor verdiğini açıkladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...