ANTALYA - Antalyaspor Kulübü Başkanı Hasan Akıncıoğlu, bu hafta deplasmanda oynayacakları Sivasspor maçının çok önemli olduğunu, Sivasspor'un güçlü bir ekip olduğunu söyledi.

Hasan Akıncıoğlu, Sivasspor'un Turkcell Süper Lig lideri olduğunu hatırlatarak, ''Sivasspor Süper Lig'in lideri, şampiyonluğun en büyük adaylarından biridir. Sivasspor'da çok iyi futbolcular var. Antalyaspor ise mütevazı bir takım. Lidere karşı bir iddiamız yok'' dedi.

Turkcell Süper Lig'de lider olmanın kolay olmadığına dikkati çeken Akıncıoğlu, ''Sivasspor güçlü bir ekip. Güçlü olduğu puan cetvelinden de belli oluyor. Maçın favorisi Sivasspor, Antalyaspor elinden geleni yapmak için sahaya çıkacak. Antalyaspor iyi futbol oynamak ve en iyi sonucu almak için mücadele edecektir. Ancak biz de bulunduğumuz yeri korumak, Süper Lig'de kalmak için mücadele veriyoruz. Sivasspor maçında elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Sakat ve cezalı oyuncularımız bizi düşündürüyor. Sedat Ağçay ve Korhan Öztürk cezalı, Orhan Ak, Volkan Altın, Vahap Işık sakat. Yine de sahaya 11 kişi çıkacak ve mücadele edecektir.'' diye konuştu.