Arda Turan'a geleneksel Barcelona kabul töreni

Barcelona takım kaptanları Iniesta ve Busquets, takıma yeni katılan Arda Turan için geleneksel karşılama töreni gerçekleştirdi.

ntv.com.tr 29.07.2015 - 15:31

Arda Turan'a geleneksel Barcelona kabul töreni

Barça'lı futbolcular, transfer yasağı nedeniyle Ocak ayına kadar maçlara çıkamayacak olan yeni takım arkadaşlarının takıma uyum sağlaması için bir organizasyon gerçekleştirdi.

Katalan takımında bir gelenek haline gelen ve takım kaptanlarının organize ettiği karşılama töreni, bu kez Arda Turan ve Aleix Vidal için gerçekleştirildi.

Kaptan Iniesta ve Busquets, Pazar akşamı takımla birlikte sürpriz akşam yemeğinin ardından, yeni transferlere kabul töreni yapacaklarını duyurdu.

Geleneksel törene ilk olarak milli yıldızımız Arda Turan başladı. Bir sandalyeye oturtulan Arda'dan 1 dakika boyunca İspanyolca olarak kendini anlatması istendi. 

Sport-english.com'un haberine göre, temsilcimiz Arda Turan kendisini İspanyolca ifade etmekte oldukça zorlandı. İspanyolca olarak kendini tanıtan ve kulüple ilgili hislerini anlatan Arda'nın konuşmasını birçok oyuncu anlayamamasına rağmen, yıldız futbolcunun çabası ve cesareti sonrası takım arkadaşları salonu alkışlarla inletti.

Geleneksel törende diğer transfer Vidal'den ise takıma fıkra anlatması istendi. Anadili İspanyolca olan Vidal doğal olarak konuşmakta sıkıntı yaşamadı ve anlattıklarıyla takım arkadaşlarını güldürmeyi başardı.

Sayfa Yükleniyor...